Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Aśka nie dziw się ze cię męczy jak się gruszek najadlas a są mocno wzdymajace. Ja wprawdzie gruszki jem ale żadnych problemów trawiennych nie mam może poprostu powinnaś zrezygnować z ciężko sprawnych i wzdymajacych potraw jeśli tak bardzo się źle po nich czujesz. Ja jestem łasuchem na słodkie slodkie i wczoraj na raz zjadłam całą czekoladę. Ale że nie mam problemów z waga to poprostu jem na co mam ochotę, teraz staram się jeść więcej warzyw i owoców a troszkę mniej słodyczy. Za tydzień idę zrobić glukoze 75 obciążenie i mam nadzieje ze nie będzie żadnych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie miałam takich problemów.rzadko zdarzały sie akcje typu niestrawność.gruszki przerobiłam a do naleśników też grubo nie smarowałam. Same maleśniki strawiłam poszła ze mnie marmolada.dzisiaj ledwo troche rosołu zjadłam. Apetytu zero. Ale fakt skoro sie takie cyrki dzieją trzeba będzie diete trzymać.
Co do słodkiego od czasu do czasu zjem ale nie mam wielkiego parcia na słodkie. Ostatnio nic mnie nie nęci. Sama nie wiem co bym zjadła.

Odnośnik do komentarza

A ja sie wkurzyłam.dzwoniłam ponownie apropo prenatalnych i nie ma terminów. Dostałam skierowanie do innej kliniki próbuje sie dodzwonic. Jak nie to zostaje mi prywatnie chyba. Jechać dalej sie boje bo jak leże nic sie nie dzieje.jak sie przejde mam plamienia. Tylko teraz po duphastonie jest lżej. I chyba mi pęcherz nie trzyma.bo majtki mokrawe.mam opcje na miejscu wykonać te badania ale niestety płatne.nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza

USG prenatalne 250 zł plus krew 200 z testem pappa. o Jajeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem będę musiała znaleźć lekarza który wypisze mi skierowanie na CC. Nigdy w życiu nie zdecyduje się na poród naturalny. A wy wieloródki? Jakie macie doświadczenia z SN i CC? Mój mąż na pewno będzie przy cięciu. Ja nigdy w życiu więcej nie zostanę z żadnym lekarzem sam na sam.

Odnośnik do komentarza

Ja sie dowiadywałam prenatalne to koszt od 450 do 500. Moglabym prywatnie na miejscu u nas zrobić ale na nfz nie.Jednak idało mi się znaleźć mieksce w innej klinice we wrocławiu i środa albo czwartek pojadę.
Znowu mam plamienia.... Eh. Jak nie chodze wogóle jest ok. Jak połaże troche to sie zaczyna. Na szczęście z fasolka jest póki co ok.

Odnośnik do komentarza

Dostałam drugie skierowanie.położna była tak miła tym razem że jak weszłam na górę nowe skierowanie gotowe czekało.jadę teraz we środe albo czwartek. Będę miała z wejścia z krwi badania.na czczo mam przyjechać.a na miejscu pani mi ustali termin na usg. Nie będe dlugo czekać to kwestia kilku dni. Zdążę przed końcem 14tego tygodnia.Jak sie uda może mnie wcisną odrazu na to usg. Plamienia mam nadal... Tylko tyłek z domu na chwile ruszyłam. Obawiam sie że zanim do wrocka dojade będzie mexyk. Z fasolka ok ale kurcze skąd ta krew???

Odnośnik do komentarza

Aśka a luteina też masz czy tylko duphaston ja na początku brałam 3*1 duphastonu i 2*1 luteina dopochwowo. Chyba max dawka bo od swojej goń usłyszałam że w razie czego to większej już nie dostanę. Ale było ok. Fajnie ze na prenatalne się jednak udało umówić.

Jeśli chodzi o poród to ja rodziła naturalnie i teraz też zamierzam nie mam z tym problemu bo poród miałam bardzo lekki. Jeśli chodzi o CC to u nas partner nie może być obecny na sali podczas cięcia.

Odnośnik do komentarza

4.5 kg na plusie (20 tyg). A ty ile masz? Ja miałam tylko cc wiec w sumie nie mam porównania. U nas tez nie pozwalają przy cc być. Slyszalam ze w warszawie jest 5 szpitali gdzie pozwalają przy cc uczestniczyć. Jest to jednak operacja wiec nie ma co się dziwić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...