Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć laski :)
Piszę do Was z pewnym pytaniem
Mam w ogóle siostrę cioteczną, która rodzi teraz we wrześniu i po prostu o nic innym nie rozmawia ze swoim mężem i ludźmi wokół jak o ciąży : ) Chodzi do szkoły rodzenia i po prostu zawsze ma jakieś nowinki. Co sądzicie o szkołach? Strata czasu czy warto zainwestować czas i pieniądze?
Wiecie mi nie śpieszno jeszcze do szkoły, ale jestem ciekawa Waszej opinii.
Buziaki dla Was :*

Odnośnik do komentarza

wiecie coooo, a ja strasznie niemiło wspominam szkołę rodzenia..... u nas było tylko reklamowanie produktow, jakichs zabawek i smoczkow i generalnie slabo to wyszlo.... jakbym momgla to bym nie szla na nia i przeznaczyla gdzie indziej swoj czas - np na remont ;)

Odnośnik do komentarza

Widzę że zdania są podzielone :P
Asia - Jasne, przy pierwszej ciąży spoko jak się jest zielonym moim zdaniem, fajnie jak się czuje skądś wsparcie i dostaje się informacje.
Mamushka - a gdzie taka szkoła okropna? :(
Ja przy pierwszej ciąży w sumie nie chodziłam do żadnej stacjonarnej, ale korzystałam z takiego kursu w internecie, Prenalen się nazywał z tego, co pamiętam. W sumie chyba wyszło na to samo, co w zwykłej szkole.

Odnośnik do komentarza

Też miałam te majtki z Canpolu i były wielorazowe, prałam je normalnie w pralce.

Dziewczyny a jak jest u was z mdłościami i wymiotami?
Ja z pierwszym wymiotowałam strasznie, i teraz też chociaż już jest troche lepiej i męczy mnie tylko rano.

Odnośnik do komentarza
Gość MartynaMegi

Słyszałam, ze sa szkoły rodzenia na NFZ? Co o nich sądzicie ?

Ja jeszcze pracuje (poza tym tyg ) ponieważ sie przeziębiłam i strasznie to znosiłam do dzis mam katar ..
Pracuje w ruchu tzn jako Prezdstawiciel i planuje pracować do pory az nie bedzie mi za cieżko.. tzn maks koniec października.

Odnośnik do komentarza

Korzystacie z aplikacji na androida "nasza ciąża" ??? Ściagnelam na komórke.fajnie wygląda ale zastanawiam się czy można to na tapete ustawić. I jak skopiować i wkleić np na forum bo widziałam można udostępnoć na mesengera fb mms. Ktoś coś więcej wyczaił???

Druga sprawa.są mamusie mające dzieci z alergią np na zwierzęta pyłki itp? Mam mały problem i chciałabym zasięgnąć opinii innych. Moja córka najstarsza ma alergie na pyłki pierze i na kota. Problem w tym że ma na codzień styczność z królikiem. I chociaż testy nie wykazaly alergii to corka wydaje mi sie że na krolika reaguje. Mówi dusi ją,ma suchy kaszel wysypkę. Zastanawiam sie czy przyczyną może być królik. Jak wyjdzie z domu jest zdecydowanie lżej. Na psa nie reaguje bo mamy yorka a york ma włos nie sierść. Nie wiem co zrobić. Czy pomimo że wcześniej nie miała stwierdzonej alergii na królika to królik mógł ją uczulić?

Odnośnik do komentarza

Mi się też wydaje że mam twarz opuchniętą, a mama ciągle mi mówi że jestem blada.
I jeszcze zauważyłam, że w pierwszej ciąży przestały wypadać mi włosy i miałam takie piękne gęste,a w tej jak wypadały tak wypadają.
Też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...