Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Domi prenatalne między 11tydz1dzień a 13 tydz 6 dzień nie wcześniej nie później i jeszcze musisz się wystrzelić w wymiary dzidziusia bo wiem że też musi mieć określony rozmiar ale dokładnie nie wiem jaki. Ja idę w piątek i płacę za USG 250 zł chyba ze ciąża bliźniacza to 350zl.

Dziewczyny mnie też czasem coś zakluje w brzuszku ale to tylko takie chwilowe i zaraz potem przechodzi jeśli było by to bardzo silne lub trwało długo to bym się raczej tego obawiała a tak to myślę że chyba przyczyna jest rociagajaca macica.

Odnośnik do komentarza

Nie bylo mnie prawie pol weekendu tu a do nadrobienia kilka stron ;)
Mysmy wczoraj jechali sie zobaczyc z moim tatą w polowie drogi polowic pstrągi i je zjesc :) tato mieszka kolo 100 km ode mnie wiec nie widzimy sie czesto a mam jeszcze brata ktory niedlugo skonczy 8 lat :)

Dziewczyny tez mam ostatnio pobolewania brzucha na dole, albo jak dlugo cos na stojaco robie albo jak dlugo spaceruje, ogolnie ostatnio szybko sie męczę.

Odnośnik do komentarza

Mi tez już przeszły mdłości jak ręka odjął. Lepsze samopoczucie akecnadal brak apetytu i waga stoi na 45kg. Jedyne co to jak robię siusiu to nie mogę się dobrze wysiusiać jednym strumieniem tyłko z przerwami. Hemoroid się wchłonął ale i tak na wizycie powiem ze cos takiego się do mnie przyplątało bo one lubią wracać, a zaparć nie mam, jem dużo warzyw i owoców wiec problemów nie mam.

Odnośnik do komentarza

Oo Panie! Tyle stron do nadrobienia ze dnia mi nie wystarczy ☺
Jakoś ostatnio nie wyrabiam żeby na forum wpadać. Ogólnie bardzo szybko mi mija ta ciąża nie wiem kiedy a to pewnie przez mojego niesfornego 2 latka. Dziś idę na prenatalne o 15.40 trzymajcie kciuki. 12 tydzień w trakcie kiedy to zlecialo? ? Jak tam u Was? Jak dziś samopoczucie? Ja słaba jestem nadal jak nie wypije kawy to lecę na pysk mam nadzieje ze to minie niebawem. Pozdrowienia

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3qtkfj2r8gfdn.png

Odnośnik do komentarza

ManiaFrania, najlepiej idź jutro do lekarza, Ja w pierwszej ciąży w 8 tygodniu miałam plamienie i okazało się że ciąża jest zagrożona bo mam krwiaka,musiałam siedzieć w domu na L4 i łykać tabletki, nie wysilać się .Po kilku tygodniach już było wszystko OK, krwiak się całkowicie wchłonął .Nie zwlekaj, idź jutro do lekarza żeby sprawdził co i jak.

Odnośnik do komentarza

Hej, dziś kończę 11 tc i byłam właśnie na USG prenatalnym- było widać przezierność karkową i kość nosową. Razem z badaniami krwi Pappa i wolnym beta HCG wyniki są ok.
Lekarka wspomniała też coś o siusiaku , także wygląda na to że mój syn będzie miał kompana do zabaw ;) (ostatnio też już w 12 tc widziała siusiaka i się sprawdziło).
Młodzież mierzy 5 cm i dziś go podglądalismy w trakcie drzemki. Nie chciał współpracować podczas badania, nie było widać tego co trzeba i musiałam zrobić przerwę na kawę i ciastko coby go trochę ożywić. Potem zrobił się bardziej ruchliwy :D

Odnośnik do komentarza

U mnie po badaniach też ok;) 12tc+2dz.. teraz wizytę mam 21.08..takze liczę iż wtedy dowiem się kto mieszka pod moim serduszkiem:))
Prawie 200km za Nami każdy.. i nie wymiotowalam..huraa;)

Mania idź na IP niech Cię zbadają!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...