Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

może źle się faktycznie wyraziłam "do czynienia" . Ja poszłam na pierwszą wizytę początkiem 5 tc i na usg właśnie okazało się że mam właśnie tego krwiaka 13mm,przeraziłam się tym. Nie kazała mi gin leżeć ale wypisała zwolnienie na 2 tygodnie, kazała się oszczędzać i łykać duphaston 2x1 i właśnie teraz jak byłam po 2 tygodniach na kontroli usg już go nie wykazało..
lekarka powiedziała tylko : widocznie się wchłonął..

Odnośnik do komentarza

Ja też jak córkę rodziła to zgagi ani razu a włosy jak u 2l dziecka:)ma bardzo grube..

Powiedzcie mi mamy po raz drugi czy ciaze przechodzicie tak samo jak pierwsza czy inaczej?Bo ja zupełnie inaczej..:/

Odnośnik do komentarza

Ewelina o kurczę to masz faktycznie powody do zamysłu i zmartwien:( musisz być po prostu pod stałą.czestsza może co?ko grila b.dobrego lekarza?
Justi to nie masz już chyba POWODÓW do niepokoju skoro się wchlonol?: )dobrze.ze tak.

Jej jakiego mam dziś lenia..masakraaa

Odnośnik do komentarza

Ewelina bądź dobrej myśli nawet takie ciążę kończą się szczęśliwie chociaż tak szczerze to nie znam się na tym zupełnie. Poszukaj dobrego specjalisty który zajmował się już takimi przypadkami, aby miał doświadczenie w prowadzeniu ciąży. Trzymam za was kciuki.

Jeśli ja też miałam troszkę większego w 8 tyg i po trzech tygodniach już też nie było śladu. Też się wchłonął, a że ja z tych dociekliwych jestem to spytałam z kad to się bierze ale jednoznacznej odpowiedzi niestety nie ma. I że często zdarzają się wtedy gdy ma wystąpić @. I przez takie krwawienie kobiety myślą że był okres i że dlatego przychodzą do gin później jak zaczną się objawy ciążowe.

A31 powiem ci że dwie pierwsze przechodziłam tak samo ogromne wymioty kilkanaście razy dziennie, ciągle plamienia, byłam zupełnie wykończona, bez siły, ciągle chciało mi się spać. Ta ciąża jest inna są lekkie mdłości czasem wymioty ale nie codzienne. Czasem w pachwinach troszkę piknie. Piątym czuję się dobrze nie jestem śpiąca i zmęczona ciągle. Dlatego myślę że teraz to może być dziewczynka. Poprzednie były z chłopcami.

Odnośnik do komentarza
Gość Monka899

Ewelina wierze ze wszytko będzie dobrze.

U mnie raczej taka sama ta ciaza jak ubiegłą. Mdłości ustępują, ze 2 razy sobie rzygnelam, senność i brak mocy, brzuch boli jak na okres. Pierwsza przechodziłam dosłownie tak samo. Ale to wszystko jest raczej lekkie, do zniesienia :) jakoś bardzo narzekać nie mogę

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,

Niestety dzisiejsza wizyta u gina to koszmar :(
Wg kalendarza jestem w 8tyg i 2 dniu ciąży, wielkość zarodka wskazuje na 6 tydz., serduszko bije niestety tylko 60 uderzeń/min, gdzie lekarz powiedział, że powinno być 140 :( koło zarodka są 3 pęcherze...

Zlecił mi badania na toxoplazme, różyczke i bete, zrobiłam dziś od razu po wizycie, w niedzielę drugi raz beta i w poniedziałek podejmujemy decyzję co dalej, ale gin stwierdził, że szanse są znikome, żeby było wszystko ok :(

Odnośnik do komentarza

Agaa, trzymamy tu wszystkie kciuki

Ewelina, jesteś i będziesz bohaterka a w lutym urodzisz 2 słodkich maluchów:)

Na gardlo tantum verde i płukanie w szalwii , tabletki typu Isla

Lucky, ja konsultowalam ws sportu. Moja gin mówi że można w 1 trym jeśli się było aktywnym przed ciaza- żeby się nie przeforsować. Także może być i bieganie i rower i fitness. Tylko z pominięciem ćwiczeń angazujqcych mięśni brzucha. Jeśli z ciąża jest wszystko ok a Ty nie czujesz się źle to myślę że spokojne ćwiczenia na macie z yt lub szybki marsz na powietrzu tylko dobrze Ci zrobią

Odnośnik do komentarza

Aga napewno wszystko bedzie dobrze, musisz byc dobrej mysli.
Ewelinka u Ciebie tak samo. Urodzisz zdrowych i silnych bliźniaków.

Powiem wam dziewczyny, ze ja tez pierwasz ciaze inaczej przechodzilam. W pierwszej to nawet nie czulam najmniejszych objawow a teraz to ciagle zmeczona, ciagle senna i te wymioty bez wzgledu na porę dnia. Meczy mnie to strasznie :/

Odnośnik do komentarza

Agaa jak się trzymasz kochana.

Ja już wysiedzieć w tym domu nie mogę a jeszcze tydzień mi został bez wychodzenia. Jeśli chodzi o brzuszki to powiem wam że w dwóch poprzednich to w 16 tyg brzuch miałam płaski jak deska a w tej to odrazu mi wysadzilo lekko. Ale myślę że to raczej przez wzdecia, które mi dokuczają nie zależnie od tego co zjem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...