Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Eminikad

Ja wprawdzie nie jestem mamą z terminem na luty 2018r ale mamą która urodziła pierwsze wymarzone dziecko w lutym 2017r. I tak z sentymentu tu zajrzałam, bo wydaje mi się że DOSŁOWNIE wczoraj zrobiłam test. A to już rok i dzieciątko mam przy sobie... więc trzymam za Was kciuki. Nieobejrzycie się a dzieci będą przy Was.

Odnośnik do komentarza

Tsh, 5 maja. Cykle srednio 30 dniowe, okres planowo mialby byc w te sobote. Akurat sie zlozylo ze wyjezdzam na weekend wiec srednio mi lezy meczenie sie z okresem, moglby sie nie pojawic ;) Ale nie jestem zapalczywa staraczką, nic nie mierzę, obserwuje swój organizm raczej wybiórczo jak na razie i bede brala co los da ;)
Fatalnie sie dzis czuje ponad to, jakbym w ciagu tygodnia przytyla kilka kilo. Nie wiem czy to woda w organizmie, ostatni stres (sesja na studiach w pelni) czy moze upaly tak mnie meczą. Do tego w ciagu ostatniego tygodnia mam fatalny nawrot tradziku. Musze sie wziac za siebie bo srednia by byla ze mnie taka zmeczona zyciem matka ;p

A jak u reszty, jak sie czujecie? :)

Odnośnik do komentarza

Tsh, ja jakos w zeszlym roku mialam cykl blisko 60 dniowy i ginekolog juz mi gratulowal gdy z tym do niego przyszlam ; ) Skonczylo sie na przepisaniu luteiny i jakos tam niby wszystko wrocilo do normy. Bylo to jakos na 3/4 cykl po odstawieniu tabletek anty i teraz sytuacja jest podobna - znowu po pol roku stosowania (glownie w celach podtrzymujacych efekty kuracji antytradzikowej) jestem w 3 cyklu po odstawieniu i boje sie czy znowu jakies wariacje hormonalne mnie nie czekaja. W koncu jestem juz dojrzala, miesiaczkujaca od dekady kobieta, która powinna sie wreszcie pozegnac z tradzikiem i rozregulowanymi cyklami. Oczywiscie lekarze u których blakam sie od lat nigdy nie zlecili kompleksowych badan a ja tez taka glupia bylam ze nie drazylam tematu. Ale powiedzialam sobie stop - tuz po tej sesji, gdy bede miala chwile wolnego biore sie za swoje zdrowie i wszystkie badania robie, czy bede w ciazy czy nie. Nie chce tego teraz odlozyc zeby za chwile miec powazne problemy z zajsciem w ciaze.
Wiecie moze jakie badania warto zrobic oprócz tarczycy?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Póki co nieśmiało sie witam
om była 20 kwietnia..
Póki co testy wychodzą negatywne, bo starania zaczęliśmy od 20 maja :)
Mimo to @ się już nie pokazała:)
Piersi obolale, a macica zaczyna ciągnąć jak przy ostatnich dwóch ciążach :))))

czekam tydzień jeszcze i będę testować:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, gratuluje wszystkim ktore sie spodziewaja malenstw. Mi tez dwie kreseczki sie pokazaly dokladnie tydzien temu, w piatek. Niestety w niedziele bylam na pogotowiu ze wzgledu na obolaly jajnik z jednej strony, lekarze nie wykluczaja ciazy ektopowej czyli pozamacicznej. Pierwszy skan mam dopiero na srode, do tego czasy chyba zwariuje. Ciagle mnie meczy ten bol, jakby przeszedl w pachwine i w noge. Mieszkam w uk, i tutaj sluzba zdrowia wyglada troche inaczej. Jakie sa wasze rady? Chetnie poslucham doswiadczonych mamus z poprzednimi ciazami bo akurat ta jest moja pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Gość Basiabnn

Hej, do tych dziewczyn,które maja negatywne wyniki testów...sprawdzalyscie jaka czułość maja testy? U mnie testy dzisiaj i przedwczoraj pokazały blada druga kreskę, ale maja czułość 10. Wczoraj zwykły test pokazał negatyw. Także mysle ze warto, byście zakupiły te ultra czule testy. Wiem jak frustruje czekanie .

Ja ide na betę w poniedziałek i środę , zeby sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy. Poza tym mój partner nie dowierza jeszcze, to bedzie czarno na białym. Nasz pierwszy cykl starań, a mam 35 lat! Ostatnia miesiączka 1 maja, cykle 28 dni.

Powiem szczerze ze boje się zapisać do grupy, bo po drodze tyle niebezpieczeństw i ryzyk poronienia... nie wiem kiedy uświadomię sobie ze naprawdę jestem w ciąży i ze bede mama.... moze po badaniach usg i prenatalnych

Odnośnik do komentarza
Gość Basiabnn

A ja dzien przed szóstym tygodniem, miałam plamienie. Dzisiaj, czyli początek szóstego tygodnia, krwawienie- kilka kropli. Brzuch boli jak podczas okresu. Jest mi przykro. Zapewne to poronienie. Co zrobić teraz? Isc do lekarza?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...