Skocz do zawartości
Forum

MŁODE PRZYSZŁE MAMY


Rekomendowane odpowiedzi

cytat z Facebooka: "Szkoła Rodzenia Prenalen: według przepisów - w szpitalach klinicznych (ośrodkach dydaktycznych) nie wymagana jest zgoda od pacjenta/pacjentki. W przypadku szpitali np. powiatowych - trzeba uzyskać zgodę pacjenta/pacjentki. Jak potraktowali by odmowę w szpitalu klinicznym? Nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie, gdyż tam studenci mają prawo być przy porodzie."

rodzę z Prenalen

Odnośnik do komentarza

o mamusia, dzięki. Będę śledzić. Poki co siedziałam na jakichs blogach, superstyler, matka prezesa, mam ginekolog. ale tam nie zawsze prawdziwe informacje (albo bardzo kontrowersyjne i medialne, no moze jedynie mama ginekolog jest spoko)

Odnośnik do komentarza

tez macie probly z cera? ja nie dosc, ze mam cere naczynkowa, to jeszcze ze sklonnoscia do przebarwien i o dziwo nigdy nie mialam problemow na twarzy poza pojedynczymi krostkami
jesli cokolwiek wyskoczy mi na twarzy, to potem zostaja brzydkie plamy
wiem, ze wlasciwie nie moge zastosowac nic inwazyjnego,
teraz jak tylko cos sie pojawi, to nie stosuje nic, tylko staram sie systematycznie oczyszczac twarz i nie wyciskac.
lykam tylko kwas foliowy i to raczej nie jest wynik brania tych tabletek... no chyba ze hormony

Odnośnik do komentarza

Szkoła rodzenia Prenalen
02-10-2017
(...) proszę powiedzieć, że ten zapis jest umieszczony w ustawie "Za życiem" i jeśli jest z tym problem, można podrzucić im ustawę (http://www.mz.gov.pl/.../zdrowie.../informator-za-zyciem-2/) bądź tez zadzwonić na bezpłatną infolinię Rzecznika Praw Pacjenta 800-190-590, który potwierdzi te słowa.

więc możesz albo dzwonić albo iść do prywatnego albo czekać do czerwca

rodzę z Prenalen

Odnośnik do komentarza

mamusia899
Szkoła rodzenia Prenalen
02-10-2017
(...) proszę powiedzieć, że ten zapis jest umieszczony w ustawie "Za życiem" i jeśli jest z tym problem, można podrzucić im ustawę (http://www.mz.gov.pl/.../zdrowie.../informator-za-zyciem-2/) bądź tez zadzwonić na bezpłatną infolinię Rzecznika Praw Pacjenta 800-190-590, który potwierdzi te słowa.

więc możesz albo dzwonić albo iść do prywatnego albo czekać do czerwca

chyba przedzwonie :P

Odnośnik do komentarza

Szkoła rodzenia Prenalen
11 grudnia o 14:31
Pamiętajcie, żeby w czasie sprzątania używać rękawiczek i często wietrzyć pomieszczenie w którym używamy środków chemicznych. Nie zostawiajcie sprzątania tylko na swojej głowie - rozdzielcie zadania na wszystkich domowników, którzy mogą pomóc!

o to mi chodzilo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...