Skocz do zawartości
Forum

ciąża a brak wymiotów


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Mam pytanko jestem w ciąży koniec 8tc. do lekarza mam umówioną wizytę na wtorek. Chciałabym was zapytać otóż jak do tej pory jeszcze nie wymiotowałam czy tak może się zdarzać?czy coś może złego oznaczać?z rana jak nie wypiję parę łyków herbaty to nie bardzo mogę cokolwiek przegryźć, a jak już później coś zjem to bardzo mi się odbija. Choroba nie wiem czy się nie przewrażliwiłam przy tej ciąży.?boję się o maleństwo z mężem dość długo się staraliśmy.
pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość Jolablk.

nie martw się nie każda kobieta ma mdłości w ciąży. ja ani w pierwszej nie mialam. ani teraz nie mam. czulam się świetnie. po za zgaga która mnie wcześnie dopadla i teraz jeszcze gorzej. nie mam mdłości. pracuje. nie miewam plamien czy innych dolegliwości. czasem zaboli brzuch ale w porównaniu z innymi ciezarnymi które leżą od początku ciąży i są zmęczone po przejściu 5 min gdzieś i odrazu mają jakiś problem typu omdlenia albo coś to tryskam zdrowiem i tylko się z tego cieszyc do tego dziecko pierwsze zdrowe drugie jak narazie tez nic nie pokojacego nie ma i życzę tego samego. powiem pani że częściej gdzie kobieta nie ma dolegliwości ciazowych albo w niewielkim stopniu , rodzi się też zdrowe dziecko. bo te dolegliwości to alarm że organizm nie daje rady i czesciej są wtedy jakieś komplikacje. wiec tylko się cieszyć że ich pani nie ma

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówczynią- myślę ,że nie masz powodów do zmartwień. Ja tylko raz poczułam mdłości i to tyle, jeśli chodzi o tą dolegliwość w czasie mojej ciąży. To że na ogół jakieś objawy w ciąży występują, to nie oznacza, że koniecznie u wszystkich kobiet. Nic tylko się cieszyć, że czujesz się dobrze i oby Ci tak zostało ;)

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi przykro. Dwukrotnie usłyszałam od lekarza, że serce nie bije, na podobnym do Twojego etapie. Trzecią ciążę, dzięki współpracy kilku specjalistów (ginekolog/endokrynolog, hematolog, immunolog), tonie leków i częściowo leżącemu trybowi życia szczęśliwie donosiłam i cieszę się obecnie 19-miesięczną cycoholiczką.

Przeżyj żałobę, tak jak potrzebujesz, daj sobie czas, wzmocnij się i walcz o swoje marzenie o macierzyństwie.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...