Skocz do zawartości
Forum

Można być w ciąży mając okres?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkie mamusie:)
Od początku stycznia mniej więcej co tydzień współżyję z moim chłopakiem. Nie zabezpieczamy się (stosunek przerywany). Miesiączkę miałam 4 stycznia. Teraz okres dostałam 1 lutego a słyszałam, że czasem zdarza się krwawienie w pierwszych miesiącach ciąży (koleżanka miała okres przez 2 miesiące). Krwawienie było dosyć obfite ale trwało krócej niż zazwyczaj (4-5 dni a zazwyczaj 6-7). Dodam, że ostatnio czuję lekkie zawroty głowy i zupełnie nie mam apetytu chociaż nie wiem czy po niecałym miesiącu mogą to być oznaki ciąży. Myślicie, że muszę zrobić test czy nie jest to konieczne?

Odnośnik do komentarza

emili0418
Witam!Mam pytanie:mianowice,4 m-ce temu spałam ze swoim chłopakiem,brałam wtedy tabletki anty-,przez 3 miesiące miałam normalnie okres a teraz mi sie spóźnia:/Czy jest możliwość żebym była w ciąży,czy to może przez to ze przestałam brać tabletki????

no to w końcu kiedy przestałaś brać te tabletki... jeśli brałaś je gdy współżyłaś z chłopakiem to ciąża jest raczej wykluczona... bo jeśli przestałaś je bra teraz to przecież nasienie nie siedzi w Tobie przez 4 miesiące ;)

Odnośnik do komentarza

to metoda "jak w ekspresowym tempie wychodować nerwicę, przygarnąć wrzody, zniechęcić siebie i partnera do stosunków oraz zepsuć nastrój w tych najlepszych momentach" ;) a tak poważnie...myślałam, że edukacja seksualna w naszym kraju zaczyna zmierzać w odpowiednim kierunku. tymczasem w internecie pojawia się coraz więcej "zagubionych owieczek". przykre...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...