Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kiti

Styczniówki 2018 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kk24 - jak wstajesz to najlepiej podejdź nawet zgięta do ściany i opierając się P nią wspinaj się tak jakby prostując. Mi to bardzo pomogło, jestem po cc - miałam 25/12 i myślałam ze już całe życie będę zgięta chodzić... bo inne dziewczyny szybciej zaczęły funkcjonować a ja cały czas nie... druga rzecz jeśli masz problemy w toalecie to dociśnij sobie do brzuszka zwinięty ręcznik lub poduszkę. Mi to bardzo pomogło pierwszy taz się wypróżnić.
A przez pierwszy tydzień mnie tez ciągnęło bardziej z jednej strony, teraz mam szwy już ściągnięte a nadal czuje rwanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez śledziłam cały czas wątek a udzielałam się dawno temu, potem powstała grupa na Fb i już tam pisałam z dziewczynami. Łącze się w bólu z dziewczynami po cc i w problemach laktacyjnych. A tym które jeszcze nie urodziły / trzymam mocno za Was kciuki by poszło szybko i bezpiecznie i żebyście szyyyybko wyszły ze szpitala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MartA05

Hej , mam pytanie jestem w 37 tyg ciąży , a brzuch mam nadal wysoko , czy on się obniży czy jest możliwość, że do końca będzie wysoko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od pon. mój będzie miał popołudniowe zmiany i nie 12.30 do ok 24 do nie ma( pracuje 60km od domu) nie ma kto mnie zawieść w razie w a na dodatek jedyna zmotoryzowana osoba w najbliższej rodzinie to siostra ale oba sobie nie wyobraża żeby przyjechać po pracy j że mną posiedzieć (sama nie ma dzieci i męża....) więc zdają jestem na siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IreneNiezalogowana

Ja zaczynam 38 tydzień ciąży i tak jak MartA05 mam jeszcze wysoko brzuch. Też się zastanawiam ile przed porodem brzuszek się obniża. Jak było u was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polozna mowila ze tak dwa tygodnie przed sie brzuch obniża , mi sie obniżył juz ponad dwa tyg temu i nadal brak oznak porodu wiec to tez chyba sprawa indywidualna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KlaudiaaP

Ja mam termin na 11.01 a wydaje mi się że nie opadł brzuch ciągle taki sam dosyć wysoko jak dla mnie ehh mam nadzieję że na dniach się coś zacznie nie chce przenosić tej ciąży ostatnio urodziłam w dzień terminu a zaczęły się skurcze dzień wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z brzuchem to różnie bywa. Ja przy moich dwóch pierwszych porodach do końca miałam wysoko. Teraz jestem dwa dni po terminie i brzuch też ciągle wysoko. Jednym opada innym nie. Spokojnie :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

biedronkanie ma takiego to dziecko wysyła sygnał że jest gotowe ....
ja już też bym chciała....dzis bym szybki spacer po lesie ok6km przytulam się z mężem i nic
czekam aż moje dziecko zechce się pokazać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biedronka pierwszy poród miałam 10 dni przed terminem, drugi 12 dni po.
Mam nadzieję, że ten będzie szybciej, bo jak mam znowu czekać prawie dwa tygodnie to chyba zwariuję ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, melduję, że 07.01.2018 o godzinie 14:26 przyszła na świat moja córeczka Wiktoria :-) 3510 waży, 58 długa, 10 pkt :-) Malutka zdrowa, pięknie łapie pierś :-) Niestety łożysko mi nie odeszło i trzeba było zrobić łyżeczkowanie, straciłam sporo krwi i nie jestem w stanie jeszcze wstawać dlatego zabrano mi malutką na noc :-(

https://www.suwaczki.com/tickers/hchydqk3j65trncm.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super gratulacje :) Duzo zdrowka zycze :)
U mnie wizyta jutro rano, zobaczymy co lekarz powie...
A dzis moj kochany maz widzial ze chodze jakas smutna i zrobil mi taki prezent ze az sie poplakalam z radosci, pojechal niby zatankowac i przywiozl pizze, lody i Wino 0%. Nawet nie wiedzialam ze istnieja takie trunki i nawet smakowalo jak normalne czerwone wino ;) Jak to nie wiele potrzeba zeby poprawic humor :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj zaczął odchodzić mi szop przynajmniej tak mi się wydaje....sorki za opis ale taki glutek ciągnący nie było tego duzo....ale jak będzie w tym tempie odchodził to jeszcze z miesiąc pochodzę....
wczoraj delikatne skurcze ale daleko im do regularnych i pogodowych także kobietki my nadal 2 w1
gratuluję kolejnego maluszka maluszka anusska też bym chciała taką wymiarów corcie już witać po tej stronie brzucha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kk24 i anusska gratulacje dla was. Ja nadal 2 w 1 a zaczął się 39 tydzień, ale małemu chyba się w brzuszku bardzo podoba. Chociaż trochę lepiej teraz śpię, ufff. Rano zauważyłam na bieliźnie taką jakby białą wydzielinę, nie była galaretowatej konsystencji, tylko raczej wyglądała jak upław. Myślę czy to ten czop odpadł, czy to jeszcze nie to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...