Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kiti

Styczniówki 2018 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dorisss po ilu dniach Małej wróciła żółtaczka? My musimy podwójnie na nią uważać w poniedziałek mamy kontrolę u pediatry ale nie chciałabym czegoś przegapić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 9 dobie życia. Ze szpitala wyszliśmy w 5 dobie z wynikiem bilirubiny 9. W 10 dobie w szpitalu mieliśmy bilirubine 15. Więc znacznie wzrosło. Nie mogłam jej dobudzic na karmienie. Dzieci z zoltaczka są strasznie ospale i leniwe. Więc nie koniecznie jest dobrze ze dziecko śpi pół dnia... Trzeba uważać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kk24
Dziewczyny które są po cc może któraś da jakąś porade jak sobie radzić z bólem po operacji??

Przede wszystkim gratulacje kochana :)
Co do bólu to niestety trzeba przetrwać. Nie bój się prosić o przeciwbólowe. Im szybciej się spionizujesz i zaczniesz się ruszać tym szybciej dojdziesz do siebie... Przy wstawaniu najpierw obróć się na bok i podpierając na ręce podnoś się. Nie schylaj się tylko kucaj na nogach... Przed wstanięciem najpierw trochę posiedz... No i wietrz dużo ranę...

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czuje coreczke praktycznie caly czas. Robi jedynie kilka krotkich drzemek w ciagu dnia, a tak to jak lekarz powiedzial wierci sie jak mala wiertareczka ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też praktycznie cały czas czuję. Może już nie robi tak spektakularnych fikołkow, ale czasu na odpoczynek zostawia sobie mało.Czasem mam wrażenie,że noszę pod sercem ośmiorniczkę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też czuję cały czas małą.
Skurcze mi się nasiliły, są już bolesne i promieniują na plecy ale jeszcze nie regularne... boję się :-(

https://www.suwaczki.com/tickers/hchydqk3j65trncm.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U was już bóle, jest nadzieja, że wreszcie coś ruszy... Współczuję, ale jednocześnie zazdroszczę...

Mnie męczy refluks po 2 godzinach snu, w ustach już gęsta ślina i chyba znowu wymioty przede mną. Nie wiem skąd one w ostatnim trymestrze. Współczuję nam wszystkim bezsenności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia trzymam kciuki :)
Jak zaczelam od prasowania tak cala szafe malutkiej poukladalam i nawet nie zauwazylam kiedy zrobilo sie jasno na podworku.. A coreczka wcale tez spac nie chce ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anusska - trzymam kciuki, będzie dobrze:)
U nas wszystko super. Zosia pięknie je cyc (na brodawki polecam Purelan z całego serca;), daje pospać i nie jest marudna. Tylko pieszczoch i raczej na rękach albo na rogalu na kolanach niż w łóżeczku lubi poleżeć. Mój trzylatek też ładnie przyjął siostrę, chociaż widzę, że przeżywa konieczność dzielenia się mamą. I ja przeżywam, że nie mogę w danej chwili spełnić jakiejś jego prośby. Żałuję, że nie posłałam go do przedszkola w tym roku, bo już by trochę zmężniał wśród dzieci. Ale mam nadzieję, że sobie wszystko poukładamy. Najważniejszy jest spokój i miłość:) Czego Wam również serdecznie życzę:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Caroline dziękuję za porady :) powiedz mi jeszcze czy to normalne że po jednej stronie rana bardziej ciągnie?? Położna i lekarze mówią że normalne, ale chciałam się upewnić jeszcze.
Anuska również trzymam kciuki, będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anusska powodzenia! Trzymam kciuki za szybki poród.

Oj dziewczyny już Wam się nie chce, ale większość przed terminem i pewnie zaraz się u Was zacznie. Ja jestem już po terminie i dalej cisza, żadnych skurczy, brzuch wysoko, czop nie odszedł, szyjka zamknięta... Mam nadzieję, że coś się ruszy w tym tygodniu, bo nie chcę wywoływania :-(

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kk24
Caroline dziękuję za porady :) powiedz mi jeszcze czy to normalne że po jednej stronie rana bardziej ciągnie?? Położna i lekarze mówią że normalne, ale chciałam się upewnić jeszcze.
Anuska również trzymam kciuki, będzie dobrze :)

Mnie też z jednej strony bardziej ciągnie - miałam szew trochę ciaśniej zrobiony ale nie wiem czy u Ciebie to samo... Ogólnie życzę szybkiego powrotu do sprawności... dla maluszka warto pocierpieć... A jak się ogólnie czujesz? Dajesz radę już się poruszać swobodnie? A i zapomniałam a to dość ważne wiem że boli ale jak już wstaniesz to staraj się jak najbardziej wyprostować żebyś nie chodziła skulona bo gorzej się dochodzi do siebie...

Anuśka powodzenia!!

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oliwia4577

Hej dziewczyny:) Nie wiem czy pamiętacie mnie jeszcze? Pisałam na str.265 o mojej ciąży bliźniaczej jak coś. Pozostało jeszcze 2 dni do terminu mojego porodu. Od ok.1 godziny wymiotuję:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oliwia 4577 moze dotrzymamy do tego 09.01. Ja jutro juz mam sie stawic rano na oddzial a we wtorek cesarka. Na razie nie mam zadnych objawow porodu. Jedynie co mnie martwi to slabsze ruchy malej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Dziewczyny,długo mnie tu nie było,ale śledziłam na bieżąco forum,dużo się działo w mojej rodzinie i nie miałam głowy na pisanie....
Termin mam na 12 i żadnych symptomów zbliżającego się porodu...czekamy na Małego już z niecierpliwością! !!!
Gratuluję wszystkim szczęśliwym Rodzicom! !!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...