Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IreneNiezalogowana

Nam pediatra pozwoliła już rozszerzać dietę (4,5 miesiąca),choć dziecko praktycznie cały czas na piersi. Mamy zacząć od kaszki,głównie dlatego, że młody bardzo ruchliwy i przez to jeszcze ulewa. Nie odwazylam się jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Gość IreneNiezalogowana

Zapomniałam zapytać! Jaki rozmiar ciuszków noszą wasze dzieci? Filip ma na sobie pizamke w rozmiarze 74... Byliśmy wczoraj na kontroli bioderek i powiem wam,że był większy niż rówieśnicy i właściwie dorównywał wzrostem polrocznym dzieciom :-o

Odnośnik do komentarza

Mi wlosy az tak moze wielce nie leca ale jakos kolorowo z tym tez nie jest a moj maly juz probuje sloiczkow a szczegolnie upodobal sobie kaszke bananowa i mus jabluszko-marchewka a nie przepada za morela i sama marchewka. Ubranka jeszcze miesci sie w rozmiar 62 zalezy tez jaki ciuszek chociaz juz mu tego praktycznie nie zakladam i wiekszosc wyniesione na strych a rozmiar glownie 68 teraz nosi a zdarzy sie ze i te troche male sie wydaja podane na 3-6 miesiecy a ciuch prawie za maly a maly 4,5 miesiaca ma a juz dzisiaj zaczelismy rozmiar pampersa 4 zakladac prawie miesiac temu 6800 gram wazyl ciekawe ile ma dzisiaj, ogolnie to na starszego wyglada ten moj synus, tak z pol roczku bym mu dala☺

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny. Co do włosów mnie niestety też lecą - dodatkowo mam stwierdzone 2 tyg temu Hashimoto więc objaw jest nasilony...
Mój Kacperek jutro kończy pół roczku. Ciuszki rozmiar 68-74 nosimy... pampki jeszcze 3 bo mamy zapas i chcę je zużyć :) Jemy już inne rzeczy kilka tygodni bo mały miał problem z kupą i pediatra kazała powoli rozszerzać dietę. Wcinamy najchętniej marchewkę z jabłkiem i śliweczkę suszoną... inne warzywa są beee a owoców więcej nie wprowadzałam bo chcę go przekonać do warzywek... kaszki też czekają w kolejce ale na pewno nie smakowe a zwykłe...

Co do nosideł to każdy ma swoje zdanie. Chustomaniaczki mówią że chusty już od urodzenia można... nasza rehabilitantka mówi tylko dzieci siedzące - kręgosłup prosty... nosidła ergonomiczne mają mieć plecka zagięte... no zwariować można... mój pediatra podsumował to tak - jeżeli dziecko jest noszone przez godzinkę dziennie to nawet jak będzie noszony w tym czy w tamtym to nic złego się nie stanie - czyli po prostu z umiarem...

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny tez wam ten czas tak szybko ucieka? Dopiero co wspieralysmy sie podczas ciazy a tu juz nasz pierwszy forumowy bobas konczy dzisiaj pol roku !!!! A dopiero co lezalam z malym na oddziale taka kiepska ze szkoda gadac i marzylam o wyjsciu ze szpitala a tu juz 27 Jozio skonczy 5 miesiecy i tak sie niesamowicie zmienia kazdego dnia, jak pomysle o poczatkach to az sie czasami lezka w oku zakreci, jak na poczatku byl taki malusi, ze balam sie go ubierac a teraz to juz kawal faceta z niego!!! Czasem by sie chcialo az zatrzymac ten czas, tak on pedzi... nim sie obejrzymy to te nasze maluchy powedruja w swiat a nam pozostana wspomnienia tych chwil ,och ale mnie naszla melancholia ☺

Odnośnik do komentarza
Gość IreneNiezalogowana

Dokładnie tak! Tyle,co byłyśmy się przebierać nasze dzieci, a te już takie duże! Choć ja akurat mam wrażenie, że od porodu upłynęły lata świetlne, to jednak porównując obecnego Filipa z tym maleństwem tuż po urodzeniu, totalnie się rozklejam. Jak on się zmienił, jaką ma buźkę wyrazna, jakie włosy już długie :-) niedługo będzie je miał do ramion

Odnośnik do komentarza
Gość Bierdonkaniezalogo

Lucyna to faktycznie słabo , mój Adaś urodził się 3900 a teraz mając 5 miesięcy waży ponad 8,5 kg. Kiedyś koleżanka mi mówiła że jej maluszek nie przybierał a później się okazało że miał jakiegoś wirusa ale nie pamiętam co to było, poprostu organizm bardzo dużo energii poświęcał na zwalczenie tego. Tylko to mi przychodzi na myśl. Może warto poprosić o skierowanie na morfologię i crp chociaż

Odnośnik do komentarza

Doriss mam nadzieje ze z corrczka siostry wszystko bedzie dobrze, oby mala dogonila rowiesnikow i byla zdrowa My pozdrawiamy z takich mini wakacji, dzisiaj mielismy miec slub, ale przez rodzinna sytuacje przesuwamy na wrzesien i stwierdzilismy ze chociaz z tej okazji wybierzemy sie na weekend gdzies . Jedyne co nie dopisuje to pogoda a tak to ekstra atmosfera i bardzo mila wlascicielka a teraz swietujemy noc kupaly

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...