Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IreneNiezalogowana

U mojego syna ciemie jeszcze nie zarośnięte. Ukończył niedawno 3 miesiąc. Nie wiem, czy to normalne. Sąsiadka wyskoczyła z tezą że to przez to,że dziecka nie dopajam wodą. Spotkalyscie się z czymś takim?

Odnośnik do komentarza

Irene nie słuchaj głupot... kości czaszki zrastają się do roku... a jeżeli chodzi o dopajanie to w przypadku odwodnienia u malucha to jest wtedy ciemię zapadnięte- wklęsłe ale to jest już duże wgłębienie i nie ma nic wspólnego ze zrastaniem kości... nienawidzę takich bab co gdzieś coś usłyszały i już mądrości całego świata prawi i niepotrzebnie ludzi stresuje i drażni...

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Irene mój skończył 4mc i ciemiączko jest nadal, tak jak mówi Caroline- zrasta się do roku.
A to, że czasami pulsuje jest całkiem normalne. Przy odwodnieniu ciemiączko mocno się zapada.

Mój Ignaś już zaczął się obracać na brzuch. Strasznie przy tym stęka i krzyczy ale jak już mu się uda to jest zadowolony z siebie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza
Gość IreneNiezalogowana

My spacerujemy od 2 tyg każdego dnia między 13.00 a 17.00. Ponieważ jeszcze nie kupiłam bodziakow z krótkim rękawem ubieram go w białe, cieńsze body i szerokie, cienkie spodnie. Czapa tylko wtedy, gdy mocno wieje zimny wiatr

Odnośnik do komentarza

My wychodzimy przed poludniem lub kolo południa na zakupy. Krotki spacer i do domu gotować obiad. Pozniej kolo 14-15 idziemy po córkę do przedszkola i albo wracamy do domu albo zostajemy na polu do wieczora. Córka je obiady i podwieczorki w przedszkolu... zeby nie bylo ze glodna jest do wieczora :D ja dziecka nie lubie przegrzewac. Jak jest goraco tak jak teraz to krótki rękawek i spodenki apbo sukieneczka Jak wieje to opaska na główke.

Mamy czy ktores dziecko ma skaze bialkowa? U nas bylo takie podejrzenie. Wychodzily malej krostki. Staralam sie odstawic wszystko w czym jest mleko ale i tak od czasu do czasu cos gdzies sie pojawilo. A tu nagle od jakis 2 tyg malej wszystko zeszlo. Ja jem i mleko i czekoladę i lody. Wszystko na co mam ochotę a buzia sliczna. I teraz juz nie wiem czy to byla skaza czy nie... Ostatnio zauwazylam tylko ze mecza ja gazy tzn wiecej niz zwykle puszcza baczki. Czasem przy tym placze i wygina sie

Odnośnik do komentarza

Ja jestem z synkiem na dworzu codziennie o różnych godzinach. Ubrany tylko w bodziaka, bez czapki, spodenek i skarpetek. Dodam, że jestem z Trójmiasta i tu zawsze jest trochę chłodniej niż w pozostałych częściach kraju i wieje. Jednak czapki nie ubieram, czasami jak wyciągam go z wózka i mocno świeci słońce to taką z daszkiem nu zakładam ale to tylko na chwilę

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

My dziś po kolejnym szczepieniu. Było najgorzej. Aż teraz mi się chce płakać. Było godzinne opóźnienie i młoda już wkurzona. Później rozbieranie ważenie. Taka zmęczona zasypiala mi na rękach i bach wklucie. Serce ściska jak dziecko tak płacze. W dodatku miałam ważna sprawę do załatwienia. Zostawiła core z dziadkami. Mieli spacerować. Na dworze była super pogodna. Po jakiejś godz koniec spaceru bo teściowa stwierdziła że za mocno wieje. I tu nagle tel że płacze i nie mogą jej uspokoić. Leciałam do niej z językiem na wierzchu. Takiego płaczu to u niej nigdy nie było. Pewnie wystraszyla się że jest u nich w domu. Myślałam że serce mi pęknie jak dzwoniłam dzwonkiem do drzwi a oni nie słyszeli bo ona tak płakała.

Odnośnik do komentarza
Gość Bierdonkaniezalogo

Mój maluszek też już przewraca się na brzuch ;)
Jakiś czas ładnie spał w nocy nawet po 4-5 godzin bez przerwy A teraz znowu budzi się co godzinę :( Czyżby kolejny skok rozwojowy?

Odnośnik do komentarza

Nie nie mamy zadnych wskazan ale mam kilka kolezanek ktore maja dzieci i one szybko zaczynaly swoim szkrabom podawac jedzonko i dzieciom nic nie bylo a jedna opowiadala ze jej kolezanka z pracy swojej corce urodzonej na poczatku stycznia juz pod koniec marca zaczela podawac sloiczki i mala zajadala. Ostatnio bedac na grillu u znajomych maly zaczal marudzic na zabki to kolezanka dala mu troszke skorki od chleba ale cyckal sobie ☺ . My juz po szczepieniu, czekajac w kolejce jedna pani byla ze swoja coreczka u szczepienia juz slyszac ten placz dziecka bylo mi szkoda i tego wklowanego i malego a jeszcze 4 zastrzyki moj bobas dostal ale sie zanosil od placzu, masakra

Odnośnik do komentarza
Gość IreneNiezalogowana

Moj Filip spał Wczoraj od 20.00 do 4.45! To tak właściwie cała noc przespana! Szok! Obudził się na pół godziny i zasnął... Obudzilismy się o 9.00 :-D obstawiam,że to taki wypadek przy pracy i tej nocy będą standardowo 2 pobudki

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny słucham telewizji śniadaniowej i zgadzam się z rytuałami, które odbywają się co wieczór, by dziecko przesypiało w nocy, ale nie do końca....Ze starszą córką robiłam wszystko i niestety - pierwsze przespane noce były dopiero jak skończyła 2, 5 roku!!!! Teraz mam chyba nagrodę, bo moje dzieciątko przesypia prawie całe noce od 21-5.00 rano bez karmienia- wczoraj nawet o 6.00 nie obudziła się, ale moje cyce nie dały rady i samą Małą obudziłam.... Moja Piękna sama zasypia o 21.00 bez rytuałów- bez kołysania, lulania, przed telewizorem później przenoszę ją do łóżeczka śpiącą i nawet nie drgnie - śpi jak zabita i sama zastanawiam się skąd takie dziecię wie, że jest noc i nic ją nie wzruszy :) Więc myślę, że wszystko zależy od dziecka (moja Malutka (Wielka) jest bardzo spokojna, uśmiechnięta. Najlepszy hit to to, że may pierwszego ząbka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i gdyby nie ciągłe wkładanie rączek do buzi i ślinienie to nie spojrzałabym w paszczę- patrzę, a tam ząbek przedziera się :) więc 4 miesiące (u starszaka 6 miesięcy) nawet nie pomyślałabym :) Ząbkowanie przebiega jak na razie bezobjawowo- bez marudzenia, płaczu, gorączki- zero objawów- jestem przeszczęśliwa z tego powodu :) - zależy od dzieciątka - w porównaniu do starszej to macierzyńswto - to niebo i ziemia....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...