Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Kk24 - jak wstajesz to najlepiej podejdź nawet zgięta do ściany i opierając się P nią wspinaj się tak jakby prostując. Mi to bardzo pomogło, jestem po cc - miałam 25/12 i myślałam ze już całe życie będę zgięta chodzić... bo inne dziewczyny szybciej zaczęły funkcjonować a ja cały czas nie... druga rzecz jeśli masz problemy w toalecie to dociśnij sobie do brzuszka zwinięty ręcznik lub poduszkę. Mi to bardzo pomogło pierwszy taz się wypróżnić.
A przez pierwszy tydzień mnie tez ciągnęło bardziej z jednej strony, teraz mam szwy już ściągnięte a nadal czuje rwanie.

Odnośnik do komentarza

od pon. mój będzie miał popołudniowe zmiany i nie 12.30 do ok 24 do nie ma( pracuje 60km od domu) nie ma kto mnie zawieść w razie w a na dodatek jedyna zmotoryzowana osoba w najbliższej rodzinie to siostra ale oba sobie nie wyobraża żeby przyjechać po pracy j że mną posiedzieć (sama nie ma dzieci i męża....) więc zdają jestem na siebie

Odnośnik do komentarza
Gość KlaudiaaP

Ja mam termin na 11.01 a wydaje mi się że nie opadł brzuch ciągle taki sam dosyć wysoko jak dla mnie ehh mam nadzieję że na dniach się coś zacznie nie chce przenosić tej ciąży ostatnio urodziłam w dzień terminu a zaczęły się skurcze dzień wcześniej

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, melduję, że 07.01.2018 o godzinie 14:26 przyszła na świat moja córeczka Wiktoria :-) 3510 waży, 58 długa, 10 pkt :-) Malutka zdrowa, pięknie łapie pierś :-) Niestety łożysko mi nie odeszło i trzeba było zrobić łyżeczkowanie, straciłam sporo krwi i nie jestem w stanie jeszcze wstawać dlatego zabrano mi malutką na noc :-(

https://www.suwaczki.com/tickers/hchydqk3j65trncm.png

Odnośnik do komentarza

Super gratulacje :) Duzo zdrowka zycze :)
U mnie wizyta jutro rano, zobaczymy co lekarz powie...
A dzis moj kochany maz widzial ze chodze jakas smutna i zrobil mi taki prezent ze az sie poplakalam z radosci, pojechal niby zatankowac i przywiozl pizze, lody i Wino 0%. Nawet nie wiedzialam ze istnieja takie trunki i nawet smakowalo jak normalne czerwone wino ;) Jak to nie wiele potrzeba zeby poprawic humor :)

Odnośnik do komentarza

wczoraj zaczął odchodzić mi szop przynajmniej tak mi się wydaje....sorki za opis ale taki glutek ciągnący nie było tego duzo....ale jak będzie w tym tempie odchodził to jeszcze z miesiąc pochodzę....
wczoraj delikatne skurcze ale daleko im do regularnych i pogodowych także kobietki my nadal 2 w1
gratuluję kolejnego maluszka maluszka anusska też bym chciała taką wymiarów corcie już witać po tej stronie brzucha

Odnośnik do komentarza

Kk24 i anusska gratulacje dla was. Ja nadal 2 w 1 a zaczął się 39 tydzień, ale małemu chyba się w brzuszku bardzo podoba. Chociaż trochę lepiej teraz śpię, ufff. Rano zauważyłam na bieliźnie taką jakby białą wydzielinę, nie była galaretowatej konsystencji, tylko raczej wyglądała jak upław. Myślę czy to ten czop odpadł, czy to jeszcze nie to.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...