Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Śliczna Zuzia! Kiti gratuluję. :-)
Wszystkim dziewczynom,które już zostały mamusiami życzę szybkiego powrotu do domu, zdrowia i formy, lekkiego połogu, żebyście przetrwały baby blues, żeby wasze maluszki były zdrowe i dobrze się rozwijały, a także życzę wam, abyście szybko odnalazły w sobie pokłady kobiecości,które mialyscie przed ciążą. Wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza

U mnie dłuższa przerwa na forum była, trochę wyjazdów i wiecznie coś :) Dziś narzeczony po przerwie wrócił do pracy a ja póki co leniwie leżę :) Każdej z Was życzę szczęśliwego nowego roku 2018. A na pewno będzie szczęśliwy, z naszymi skarbami :) Za rok w Sylwestra nasze maluszki to już będą duże bobaski :) Wszystkim nowo narodzonym maluszkom i ich mamom życzę wszystkiego co najlepsze :) A trochę dzieci przybyło na forum, wszystkie śliczne :) My cały czas czekamy i nic się nie dzieje a cieszę się, że dotrwałam do stycznia :)

Odnośnik do komentarza

Agnieszka , Andri, Kiti serdeczne gratulacje! Oby teraz maluchy zdrowo rosły, ładnie jadły i dobrze przesypialy noce :) Nas może dziś w końcu wypuszcza bo już tu jobla dostaje. Jestem już tydzień w szpitalu.
U nas powoli wszystko ok choć ja jeszcze się nie prostuje blizna na macicy boli okrutnie. W ogóle się okazało że miałam po poprzednich cc dużo zrostów, krwiaki a macica na bliźnie tak sfatygowana że zaszyć się nie dawała i się rwala. Na szczęście poskładali i mnie do kupy tyle że rekonwalescencja będzie dłuższa. Cycki już przez mała pogryzione ale ładnie je. Czekam na kolejne mamusie i dziękuję wszystkim za życzenia i gratulacje.

monthly_2018_01/styczniowki-2018_64153.jpg

Mój termin 01.01.2018 - dziewczynka :)

Odnośnik do komentarza

ja jeszcze bez stanika ciążowego. Jak to jest dziewczyny,jaki wybrać? Normalnie przed ciążą to zazwyczaj kupowałam 75 B, teraz 80 B i zależy jak leży, czasami uciska pod piersiami. Jak patrzyłam to wszędzie duże rozmiary, w takich sklepach przystępnych cenowo a tak w takim Smykolandzie, gdzie patrzyłam to 70 czy 80 zł za taki biustonosz. Na allegro nawet takie za 10 zł są, tylko albo się źle mierzę, albo jestem jakaś niewymiarowa. Nie chcę wybrać za małego/ za dużego, a myślę nad 80 B, ale z wymiaru niby za duży dla mnie, ale wątpię że mniejszy będzie lepszy. I tak od kilku dni myślę i jeszcze nie zamówiłam, a tu już 38 tydzień i dopiero dzisiaj torbę dla siebie i dla małego będę pakować do szpitala.

Odnośnik do komentarza

O rany codziennie nowy maluszek jest z nami. Gratuluje wszystkim mamusiom i życzę dużo zdrowia ;)
Co do biustonosza to zamówiłam tylko jeden na allegro bardzo tanio chyba 12 zl. Rozmiar pisze 70-100 C . 70 cm ma przed rozciagnieciem. Przed ciążą nosilam 80B. Mierzylam ten to myślę ze będzie dobry. W obwodzie ok a miseczka troszke wieksza ale po porodzie pewnie bedzie akurat jak cyce podrosna hehe
Ja dzisiaj z moim złożyliśmy łóżeczko :) jeszcze tylko ma dorobic jakas płytę nad szuflade zeby nie bylo widac wnętrza i kulki swiecace chcę powiesic z przodu. Narazie tak sie prezentuje jak na zdj :D

monthly_2018_01/styczniowki-2018_64161.jpg

Odnośnik do komentarza

Bajla GRATULACJE!! Kolejny śliczny maluszek jest już z nami :* cudownie :) Ależ Ci zazdroszczę tego porodu SN... Szybkiego powrotu do domu...

Dorisss no zawsze coś... ściskam mocno...

myszka no piękny kącik... aż sama bym się do takiego łóżeczka wgramoliła i żeby mi tak pozwolili spać więcej niż 4h w kawałku... ehhh no takie mam teraz płytkie marzenia :D:D:D

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Kiti i Bajla gratuluje maluszków :) Już nas coraz więcej :)

Szymkowa współczuję takich 'atrakcji'. Oby teraz wszystko się ładnie goiło i maluszek był grzeczny i dał mamie dojść do siebie.

Jeśli chodzi o biustonosz to ja mam na tym punkcie bzika. Większość kobiet nosi źle dobrane rozmiary i później są problemy. Ja zawsze idę mierzyć do sklepu gdzie są brafitterki i dobiora dobry rozmiar. Kiedyś byłam przekonana, że mam 75C/D w jakim byłam szoku jak dobrano mi odpowiedni biustonosz w rozmiarze 65 F. Tylko, że takich rozmiarów nie ma w sieciówkach i są drogie ;) Ja zawsze idę do sklepu, mierzę ze specjalistą zapisuję jaka to firma i rozmiar i zamawiam przez internet ten sam model :)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

Caroline przypomniałaś mi o tych nieprzespanych nocach które mnie czekają hehe a jeszcze jakis czas temu cieszyłam sie kiedy moja córka przestała sie w nocy budzić .

Szamika masz racje z tymi rozmiaram. Ja po pierwszej ciazy tez miałam isc do kogos kto pomoglby dobrze dobrać rozmiar ale na tym sie skończyło... Nawet nie wiem czy u mnie w pobliżu jest ktoś taki :/

Odnośnik do komentarza

~Andri
Hej Dziewczyny,
Mój Maluch urodził się w środę, waży tylko 2100g i ma 48cm, ale jest zdrowy! Cały czas jesteśmy w szpitalu i czekamy, aż trochę przytyje, żeby mogli wypuścić nas do domu. Na szczęście w inkubatorze spędził tylko dwie doby, teraz jest już non stop ze mną :)
Przyczyną hipotrofii okazało się za małe łożysko. Było ok, ale niewystarczające dla niego. Nic więcej już by w brzuchu nie przytył, a mogłaby stać się tragedia.

Witaj. Super ,że maluszek jest zdrowy:) Mam pytanko, w tym 37 tyg jak miałaś poród to lekarze na usg na który tydzień ciąży obliczyli wiek maluszka? Ja też mam córcie z hipotrofią zdiagnozowaną od 28 tyg. średnio co 3 tyg ląduje na oddziale na obserwacji badaniu przepływów itp. Wszystkie badania niby ok. Jak byłam w 36 + 3 dni to masa wychodziła ok 2200 a średni tydzień wyliczony na 33. Półtora tygodnia później miałam kontrolną wizytę u diabetologa to stierdziła, że nic nie przybrało i nadal jej wychodzi te 2200:( boje się że mała już nie chce rosnąć.. .Niestety głowka jest bardzo nisko i nie mogą zabardzo jak jej zmierzyć... teraz mam 38+ 2 dni termin na 14.01 niby ciąża donoszona ale boje się,że dzidzia może mieć cechy wcześniacze.. i troche się martwie.. tym bardziej,że lekarz narazie nic nie wspominał o wcześniejszym rozwiązaniu.. jutro wizyta to się dowiem co i jak... jakbys mogła udzielić informacji co lekarze mówili stanie maluszka po urodzeniu? bedę wdzięczna za odpowiedź.. bo u mnie taka sama sytuacja jak u ciebie. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Kiti i Bajla gratuluję! Dziewczyny wszystkie wasze maluszki są cudowne, ja czekam na mojego z niecierpliwością a on wyjść nie chce. Boli mnie dosłownie wszystko, udało mi się na szczęście przespać chwilę po wizycie :)
Nasz gin mówi że może się coś jeszcze dzisiaj zadzieje bo na ktg silne skurcze się pisały. Pożyjemy zobaczymy, ale już bym chciała mieć Franka przy sobie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...