Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka gratuluję pięknej córeczki:)
Oliwia4577 jak przeczytałam Twój wpis, to na początku byłam w szoku, ale tak sobie pomyślałam, że po kilku latach będziesz miała dzieci odchowane i to dwójkę! A ja urodzę mając 33 lata. Po pierwsze jestem przyzwyczajona do innego życia, więc wszystko przewróci się do góry nogami. Po drugie, jaka ja będę stara jak moje dziecko będzie np.szło do komunii. Co nie zmienia faktu, że bardzo się cieszę, że będę mamą. Wszystko ma swoje dobre i złe strony. Najważniejsze, że chłopak i rodzice cię wspierają.
Stefa2018 Nela to bardzo ładne imię:)

Odnośnik do komentarza

Oliwia witaj. Dzieci to cudowny dar. Ja bym chciała bliźniaki bardzo. Marzyła mi się zawsze duża rodzina. Mam synka w wieku 8 lat i teraz termin na 3.01 . N pierwsze dziecko czekaliśmy 1,5 roku na drugie 6 lat. Po drodze poronienie:( Myślę że już więcej się nie uda bo zegar tyka A dzisiaj kończę 35 lat. Ale i tak szczęśliwa jestem z tego co mam chociaż gdybym mogła cofnąć czas to bym chciała mieć pierwsze dziecko dużo wcześniej. Dla mnie to sens życia i z perspektywy czasu wiem że nie ma po co czekać i im szybciej i więcej tym lepiej ;)))

Odnośnik do komentarza

już styczeń ja spać nie mogę bo co sie położę to skurcz...wiec wzięłam prysznic i siedzę...chyba powoli sie uspokaja wiec może jednak trochę uda mi się przespać tej nocy
ewidentnie mala upodobała sobie prawę stronę brzucha tam twardnieje najmocniej lewa strona też ale jakby w mniejszym stopniu i ból krzyża okropny
poprzednio nie miałam takich skurczy bo mi wody odeszły i wiadomo było ze trzeba jechać a teraz to sama nie wiem ból jest ale niedługi....za to czesto...........

Odnośnik do komentarza

Gratuluję kolejnej ślicznej dzidzi!! :)
Dorisss dobrze że już w domu :) Teraz tak już będzie... nie ma spania jest wieczne czuwanie... i jak twierdzi moja mama ten stan już nie mija :) Ale to błogie czuwanie... :*

Kochane wszystkiego najlepszego w tym nowym roku. Czekamy na kolejne maluszki - tym razem te terminowe :*

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny,
Mój Maluch urodził się w środę, waży tylko 2100g i ma 48cm, ale jest zdrowy! Cały czas jesteśmy w szpitalu i czekamy, aż trochę przytyje, żeby mogli wypuścić nas do domu. Na szczęście w inkubatorze spędził tylko dwie doby, teraz jest już non stop ze mną :)
Przyczyną hipotrofii okazało się za małe łożysko. Było ok, ale niewystarczające dla niego. Nic więcej już by w brzuchu nie przytył, a mogłaby stać się tragedia.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny trafiłam dziś do szpitala. Miałam tak silny ból brzucha że wylam z bólu. Moja ginekolog kazała jechać szybko bo istniało prawdopodobieństwo że zrobił się skrzep krwi. Całe szczęście okazało się że ginekologicznie wszystko ok. Lekarka w szpitalu mówiła że jak tylko przydarzy się gorączka mam natychmiast przyjechać. Jeszcze odczuwam ból taki miesiączkowy. Kurde zawsze coś....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...