Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hanka0005

Hej :) gratulacje dla wszystkich wypakowanych!
Caroline - jesli dobrze koajrze to Ty sporo przed terminem urodzilas? Moj synek - też Kacperek - ok 5 tyg jadl i spał a pozniej sie rozkręcil ;) po jakimś roku wyczytalam ze wczesniaki tak maja :) takze ciesz sie tym blogim czasem i zycze Ci zeby tak zostalo :)

Dziewczyny po ilu godzianch po cc Was pionizuja?

My tes siedzimy w domu. Od rana.mam skurcze - pierwsze w swoim zyciu mimo ze to druga ciąża. Po pierwsze ałłła ;) s po drugie sie boje - oby do północy ;) dzis lezakuje :)

Na dzis kupilam sobie karmi :))) bede szalec ;) slodyczy tez jem duzo ale to nie szkodzi maleństwu jak sie nie ma cukrzycy. W pierwszej ciazy tez mialam taki okres ze chyba z miesiac non stop jakies slodkosci- pozniej mi przeszlo :) spokojnego sylwestra zycze. I oby do jutra- a pozniej niech sie dzieje co chce ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Hanka0005

~Andri
@Hanka05 bardzo dziękuję Ci za odpowiedź! Jutro mam cc (37+0) i nie ukrywam jestem przerażona.., Mały wg. USG ma ok. 2kg. Twoja odpowiedź trochę mnie uspokoiła.

Gratuluję kolejnej mamie!

Andri jak sytuacja? Daj znac jaknsie Maluch miewa - trzymam kciuki!

Btw - czy jest tu jeszcze ktos kto nie ma imienia dla dziecka? :D ja nadal nie mam pewności. Z Chlopakiem nie byłoby problemu a jakos te dziewczenskie mi nie podchodzą

Odnośnik do komentarza

Ja się powOli ogarniam do szpitala. Troszkę torne musze zmodyfikować bo jedna noc dłużej mi wychodzi. I nie wiem sama czy juz dziś brać wszystko, czy jutro rano mąż dowiezie rzeczy dzidziusiowo-poporodowe..
Aż trudno mi uwierzyć że jutro o tej porze Zuzia będzie juz ze mną po tej stronie brzuszka. :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

U nas będzie Nadia już się tak przyzwyczailiśmy i córka że na pewno nie zmienimy:-D
Ja nad ranem miałam dwa bolesne skurcze ale przeszło.. też dzisiaj odpoczywam, piersi mam twarde i nabrzmiałe wczoraj wieczorem wyleciały pierwsze krople siary:-D
Ja też jem dużo słodyczy i pije dużo soków tak mi teraz smakują, po porodzie już nie będę mogła sobie na to pozwolić..
A Sylwestra spędzamy w domu z córką ma 5 lat i jest bardzo podekscytowana:-D
Termin mam na wtorek, a mąż chce od jutra zacząć się przytulać, ale nie wiem czy powinnam bez czopa?

Odnośnik do komentarza

Agnieszka gratulacje, sliczna malutka :-) Ja mój drugi poród też wspominam jako bardziej bolesny, pewnie dlatego, że wszystko szybciej poszło i jest bardziej intensywnie odczuwane. Zazdroszczę, że tak mało czasu spedzilas meczac się w szpitalu, mam nadzieję, że reszcie z nas też tak szybko pójdzie ;-)

Dziewczyny jakie plany na wieczór, jakieś szalone imprezy? :-D My idziemy do znajomych dwie ulice dalej, właściwie podjedziemy samochodem, mimo że to 5 minut od naszego domu :-D Ja dzisiaj znowu miałam straszną noc, chciałam skorzystać z toalety, ale dostałam takich skurczy ud i w pachwinach, że zaskoczyłam z 'kibelka'. Masakra, mam nadzieję, że przy porodzie nie będę miała takich skurczy.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwia4577

hej dziewczyny :) ja mam termin porodu na 9.01.2018 już sie nie umiem doczekac, bede miala cc. Mam 17 lat jak cos tak wiem ze jestem bardzo mloda ale mialam wpadke z moim chlopakiem chociaz i tak sie ciesze. Jestem w ciazy blizniaczej bede miala 2 chlopczykow Kacpra i Alana chociaz zawsze chcialam miec dziewczyke to i tak jestem zadowolona. Wiadomo ze przy ciazy blizniaczej jest wiecej obowiazkow niz w przypadku 1 dziecka. Jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy blizniaczej to z jednej strony bylam zla bo wiecej obowiazkow itd. ale z drugiej sie cieszylam ze az dwa slodkie malenstwa. Najgorzej bylo z rodzicami jak im o tym powiedziec bo wiecie ze to jest trudne a w tak mlodym wieku to jeszcze bardziej. Rodzice byli wsciekli ze jestem w ciazy w wieku 17 lat ale jak widzieli zdj USG to sie bardzo cieszyli a jak sie dowiedzieli ze blizniaki to juz wcale. :) Dzisiejszego sylwestra spedzam w domu z chlopakiem bardzo go kocham i on mnie, wspiera mnie w tych trudnych chwilach za co jestem mu bardzo wdzieczna. :) Szkoda ze wczesniej nie dowiedziałam się o tej stronce. ;)

ewcia129 twoja dziewczynka sie urodzi w ten sam dzien co moje malenstwa <3

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaP1992

Aga gratulacje :) no ja dzisiaj też mam zamiar w końcu "wykorzystać" męża wieczorem, bo już będzie prawie styczeń a na to czekam, choć termin mam na 11.01 ale mam nadzieję, że mały będzie chciał wyjść troszkę szybciej :) a u nas pewnie sylwester z jakąś stacją telewizyjną (mąż nawet kupił piccolo :D ) także będzie się działo, hehe :)

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwia4577

Tamten poprzedni wpis który napisałam - Oliwka4577 napisałam zamiast litery ,,i" napisałam ,,k" poprostu ręka mi zjechała. To ja napisałam jak coś :) sorrki ;) A i życzę wam wszystkim dziewczynom szczęśliwego nowego roku który nadejdzie za niecałe 9 godzin i 30 min. I zdrówka dla mamusiów mających dzieciątka i tych przyszłych i dla dzieci :)

Odnośnik do komentarza
Gość Hanka0005

Agnieszka gratulacje!

Doria z dnia na dzien bedzie lepiej :)

Oliwka nie lada wyzwanie - ale dasz rade, musisz ;)

U nas stanelo miedzy Ola a Nela wlasnie. Okruszek - lubisz swoje imie? :)

Rany od rana mam skurcze co jakies 10-15 min- sa krotkie - oby do północy :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...