Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ja właśnie sobie skoczę na piłce i co chwilę śledzę forum, żeby zobaczyć co u Was. Może rano już będą kolejne dzieciaczki :-) Ja też rodzilam moją dwójkę w nocy. Dzisiaj za bardzo by mi nie pasowało, bo mąż przeziębiony, ja zresztą też... I starszego synka trzeba inhalowac bo ma jakiś kaszel. U mnie brzuch twardnieje ale to raczej przez zabieganie świąteczne, do porodu chyba jeszcze mi daleko

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

Widzę że zaczyna się coś dziać :) u nas cisza póki co :) w nocy kilka bolesnych skurczów, ale zmieniłam pozycje i przeszło. Trochę ciągnie dół brzucha i pachwiny bolą strasznie, czasem aż kroku nie mogę zrobić. Wczoraj wieczorem miałam straszne obrzęki po całym dniu siedzenia przy stole.
Czekam z niecierpliwością na następne maleństwa :)

Odnośnik do komentarza

Szamika dziękuję . mimo wszystko chciałabym wytrwać do stycznia bo sama mam urodziny w sylwestra i wiem jak to jest z tą końcówka roku. zawsze najmłodsza z szkole w klasie . A mentalnie rok u dziecka to duża różnica. ale co ja mogę nie odemnie to zależy . czekam zatem co ma być to będzie ...

Odnośnik do komentarza

~Andri
@Hanka05 a z jaką wagą w końcu urodziła się córka? Co było powodem hipotrofii i czy są tego jakieś konsekwencje teraz? Będę wdzięczna za informacje, ponieważ od tygodnia leżę w szpitalu, Maluch nie rośnie i czekam na decyzję o rozwiązaniu ciąży wcześniej..

Przede wszystkim zdrowia dziewczyny!

Ja też się przywitałam na początku i później tylko obserwowałam :)

Syn urodził się z waga 2200g, dokładnie 37+5 tc. Leżał przez 5 dni w inkubatorze-nie trzymał temperatury i nie miał odruchu ssania. Po 9 dniach wyszlismy do domu.Ok miesiąca miał problem z trzymaniem temperatury- było 30 st na dworze a jak mu zmieniałam pieluche to nogi były sine z zimna. Ale "doleciał". Na początku było widać że taki troche wcześniak - na szczęście na dzień dzisiejszy nie ma żadnych problemów. Przyczyny nie ustalono. Przepływy, łożysko itd był ok, wszystkie badania ok, nie paliłam, nie piłam alk itd. Także nie stresuj się - będzie dobrze :*

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...