Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

witam
wczoraj wróciłam do pracy gdzie jeszcze na zwolnieniu byłam) śluz podbarwiony krwią ale taki brunatny nie żywa czerwona krew...wczoraj też prywatnie do gina poszłam bo mój na urlopie a jak dzwoniłam do poradni to mam na sor jechać jakby co bo oni terminów nie mają wrrrrrrrrrr
wiec siedziałam sobie w poczekalni z 2 godzinki po czym lekarka twierdziła ze w poprzedniej ciąży też tak miałam i być może taki mój urok- żywej krwi nie ma wiec nie ma się co martwić na usg krwiaczek na lewym jajniku( widocznie z niego jajeczkowanie było bo to "taki typowo ciążowy")
widziałam serduszko z usg wyszlo ze to 7w2d więc ok
dostałam 2*1 luteinę- ale to świństwo niedobrze mi po tym pół dnia smak proszku mam w buzi - jak pójdę do swojego gina zapytam czy ew. mogę na dupka zmienić bo to sie łyka i tyle ale jeszcze 1,5 tyg na luteinie. Tyle u mnie do pracy chodzę-teraz weekend w po rada wiec trochę pracy mnie jutro czeka- wszystkie sprawozdania muszę na pon. dzienniki i inne biurokratyczne rzeczy

Odnośnik do komentarza

precel79 Jak długo i często miałaś takie brązowe plamienia w pierwszej ciąży? Ja mam takie od samego początku z małymi przerwami i znów wracają. To moja pierwsza ciąża dlatego trochę panikuję.
Byłam już u kilku lekarzy. Żaden nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Trzy dni temu dziecko miało 25 mm :)
A jak u Was dziewczyny po wizytach?

Odnośnik do komentarza

Lucyna w 1 ciazy nie mialam plamień za to w 2 i 3 tak plamienia hmm w 3 były znaczne ale uspokoiły sie po dupku...potem ew. może 1 ,2 incydenty z podbarwionym śluzem. Teraz 2 razy odpukać miałam podbarwiony śluz dostałam luteinę której nie cierpię- przegryzam ją i pod językiem trzymam bo w całości za długo się rozpuszcza i mi niedobrze. Takie plamiania to wynik niedobory progesteronu do 13 tyg z tego co wiem progesteron z ciałka żółtego jest potem wydziela go łożysko...- nie panikuj jeśli nie nasilają sie plamienia i nie boli podbrzusze jest ok. Jeśli lekarz nie zapisał to może zapytaj o luteiną lub o duphaston?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczny!
Znowu mam zaległości w czytaniu ;)

Z tego co widzę to kilka z nas ma krwiaka, możecie mi powiedzieć czy bierzecie z tego tytułu jakieś leki?

Ja mam krwiaka 28 mm lekarz mówił, że to nic takiego. Nie dostałam żadnych leków nic... dodam, że krwawień nie mam ale boję się, że się z tego coś niefajnego rozwinie, jak myślicie?

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

Kochane mamusie jak się czujecie? Boże mnie takie mdłości dopadły że szkoda gadać... jak jestem głodna to mnie mdli, jak zjem to też mnie mdli... Jak sobie z tym radzić? Kiedy macie następne wizyty? Na ostatnim USG jakaś torbiel się jeszcze zrobiła na jajniku... dostałam luteinę i chyba po miej mnie tak mdli...

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny martwię się strasznie. Wszystkie dostałyście jakieś leki na te krwiaki a ja nic... 22 czerwca idę już do pracy, fakt, ze to już koniec roku szkolnego, ale jednak martwię się. Na wizytę mam przyjść dopiero w 12 tygodniu czyli na początku lipca... i co tu robić?

Na mdłości imbir jest najlepszy. Polecam imbir z miodem i cytryną- można pić na zimno, można na gorąco- świetny w walce z przeziębieniem. Oczywiście chodzi o korzeń imbiru a nie taki mielony z paczuszki ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

Ja też myślałam że mdłości mi już przeszły a jak mnie dopadnie glod nagle to strasznie mi nie dobrze i dzisiaj w nocy tez mnie mdłości obudziły.. No i jeszcze zmęczenie w ciągu dnia i bole głowy.. Ale mam nadzieje ze minie niedługo.. Usg mam 27 czerwca to będzie 14tc myślicie ze będzie można ustalić już płeć? A jak wasze brzuszki? Ja smaruje sie już oliwka bo skórę mam napięta i pokazały mi sie takie grube żyły po bokach, rośnie pomalutku☺

Odnośnik do komentarza

Caroline ja czuję się jak wrak człowieka. Mdłości cały dzień i również w nocy. Jedynie co weekendy mam bardzo dobre. Coś czuję, że poranne wstawanie mi nie służy, może u Ciebie podobnie. Pije herbatkę świeża mięta plus korzeń z imbira i trochę pomaga ale z kolei jakoś wysusza gardło i bardzo chce mi się potem pić. Na dodatek zaczyna mi się zgaga.

Dziewczyny w H&M zaczęły się przeceny. Ja wczoraj poczynilam pierwsze ciążowe zakupy. Zakupiłam kurtkę jesienna za 60zł. Żal nie skorzystać bo ciążowe rzeczy bardzo drogie. A z doświadczenia poprzedniej ciąży wiem, że potem problem jesienią i zimą w co się ubrać na wierzch kiedy wszystkie kurtki za ciasne ;-)

Odnośnik do komentarza

I apropo wizyt ja mam 19 czerwca, strasznie mi się duży te 2 tyg. Po powrocie z urlopu czyli 10 lipca mam planetarne. To będzie mój 13 tydzień. Ponoć ostatni dzwonek na to badanie. Najchętniej to bym wcale go nie robiła bo mam dosyć już stresu w tej ciąży all zdaje sobie sprawę, że byłoby to nieodpowiedzialne.
W piątek powiedziałam szefowi o ciąży, nie chcialybyscie słyszeć co mi powiedział. Przykre, że poświęciłam 10 lat firmie i na wieść o ciąży stałam się ich największym wrogiem. Już kogoś szukają na moje miejsce mimo, że na l4 się póki co nie wybieram.

Ale czytając o Waszych krwiakach stwierdzam, że moje mdłości i szef cham to pikuś. Życzę Wam samych wspaniałości.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie jestem tutaj nowa termin mam na 22 stycznia. Niestety borykam się z mdłościami, bólem głowy i straszliwym zmęczeniem mam nadzieję ze to minie
:( Jest to moja 2 ciąża mam już 4 i pół letnią córeczkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...