Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny,
Ja miałam wizytę wczoraj. Serduszka jeszcze nie było widać, ale cała reszta jest w porządku. Termin na 5 stycznia. Teraz poczekam 6tyg na kolejne USG :(.
Lucyna koniecznie idź do lekarza i bądź dobrej myśli :).
Agnieszka też bym wolała żeby dzieciątko urodziło się w nowym roku. Ale córka urodziła się dwa tygodnie wcześniej, więc teraz obawiam się świąt na porodówce :).
Witam wszystkie nowe Panie :) i życzę jak najmniej dolegliwości. Mnie tak cycki bolą, że śniło mi się że karmię córkę piersią :D.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)

Zazdroszcze wam tych wizyt bo ja za tydzien dopoero :( a dzis w nocy pierwszy raz w zyciu mi sie krew z nosa puscila. I to tak masakrycznie ze zatamowac nie umialam. Slyszalam, ze tak sie zdarza, ale bylo to srednio fajne...
.kiki tez tak kiedya mialam i teraz zawsze jak ide do gin to zawsze wc. Chocby mi sie nie chcialo to itak ide zeby 2 razy nie latac :p

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Ja tak szybciutko, bo spać mi się chce strasznie. U mnie ciąża też młodsza (6tc)niż wg miesiączki(7tc), serduszka nie widziałam, ale w pecherzyku (12mm) było echo zarodka (2mm) i jeszcze coś... na razie lekarz opisał to jako przestrzeń hypoechogeniczne . Za tydzień mam znowu wizytę i powiedzial że już będzie widać serduszko ❤ termin na 12.01.2018

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

U mnie chyba będzie po wszystkim :( Od wczoraj plamię, lekarz który mnie badał na IP stwierdził, że macica już powinna być powiększona a nie jest, pęcherzyk zdecydowanie za mały... Idę niedługo na wizytę, ale raczej nastawiona na najgorsze. Robiłam rano betę, ale wyniki dopiero jutro będą i raczej tylko będą potwierdzeniem :(

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Super że niektóre z was słyszałyżki już serduszko ja na swoje muszę jeszcze czekać tydzień w poniedziałek usg bardzo się boję po moich przejściach widzę różne scenariusze głównie te najgorsze ale jestem dobrej myśli tym razem musi się udać. Biorę zapobiegawczo luteine i odliczam dni do usg ogólnie objawów jako takich nie mam pobierają trochę piersi i czasem podbrzusze ale reszta w normie.
Się Violetta- trzymam kciuki wiem co znaczy strata nawet tak wczesna jak masz w domu luteine weź podwójne dawki mój gin mi tak zawsze doradzał przy plamieniach oraz odpoczynek bądź dobrej myśli.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8qqmzd0t0jxln.png

Nataniel

Odnośnik do komentarza

Beta 2230. Norma labo dla 4-5tyg (liczonych od zaplodnienia) jest od 1000. Ale krwawie dzisiaj juz na czerwono i ze skrzepami, takze juz sie pogodzilam, ze wynik jutrzejszy raczej nie urosnie. Wczoraj mialam mega dola, ale dosc szybko sie oswoilam i nie jestem zalamana. Pewnie byloby gorzej gdyby to byla 1 ciaza. Czekam spokojnie do czwartku i piatkowej wizyty

Odnośnik do komentarza

sheViolet bądź silna... wiem jak to boli...

Dziewczyny będące po wizytach gratuluję serduszek...

aGniEszKa9 ja przy 3 moich ciążach jadłam duphaston i nie zauważyłam jakiegoś szczególnego tycia jednak kilka kilogramów na początku zawsze szybko wpadało a po odstawieniu waga się zatrzymywała ale czy to widna akurat tych tabletek to nie wiem...

Jest tu mamusia która bierze zastrzyki na rozrzedzanie krwi? Miałyście jakieś reakcje uczuleniowe w miejscu kłucia?

Jak się czujecie mamusie?

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwiuuu

Witam nieśmiało chciałbym dołączyć choć nie wiem na jak długo :( aktualnie leżę już 5 dzień w szpitalu po tym jak dostałam porządnego krwawienia, dali mi uderzeniową dawkę duphastonu kroplówki itd... Choć beta ładnie wzrosła ponad 6000 na koniec 5tyg i usg wygląda optymistycznie (choć nadal nie widać serduszka) to odchodzę od zmysłów... W lutym poroniłam w 10 tyg, zastanawiam się czym sobie zasłużyłam żebym miała stracić i tego malucha :(
Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę wszystkim szczęśliwego zakończenia

Czy grupa na fb działa? Mogę dołączyć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...