Skocz do zawartości
Forum

szczupłosc


Gość KAtarzyna9865

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KAtarzyna9865

Witam . Mam 22 lata. Mój wzrost 165cm , a waga 42kg. Jestem bardzo ale to bardzo szczupłą osobą .
Inni mówią "anorektczka" a to nie prawda ... Ja chce bardzo przytyć i próbuje od lat. Czesto choruje na anemie. Mam za sobą dwa poronienia czasem sie zastanawiam czy powód "nie utrzymania ciązy" to to ze jestem bardzo chuda. Jem dużo i często mimo to waga stoi w miejscu od wielu lat. Jaka moze byc przyczyna niskiej wagi ?

Moi rodzice tez są bardzo szczupli czy to oznacza ze bedzie mi ciezko przytyc ?

Odnośnik do komentarza
Gość tosia z lutego

A była Pani z tym u jakiegoś lekarza? Może warto zapytać choćby lekarza 1. kontaktu, co może być u Pani przyczyną niskiej wagi. mimo normalnej diety. Oczywiście dziedziczenie po rodzicach niskiej wagi to jedno, ale może ma Pani problem z tarczycą na przykład? Nie pisze Pani, czy była Pani u lekarza z tymi anemiami i czy lekarz zasugerował, co może być ich przyczyną? Może Pani organizm ma problem z przyswajaniem żelaza?

Odnośnik do komentarza

Niepokojąca jest tylko ta anemia. Wiesz ja też jestem bardzo szczupła, natomiast robiłam badania i na szczęście nic mi nie dolega- taka przemiana materii po prostu. Nie ma co tuczyć się na siłę. Trzeba zdrowo i regularnie się odżywiać, warto też ćwiczyć aby mieć trochę mięśni mimo bardzo smukłej sylwetki. Mi pomógł preparat białkowy, dostaniesz takie suplementy w sklepach sportowych czy np. tutaj https://sklepagnex.pl/pl/c/Zdrowie/57 , nie przytyłam dużo bo może z 2 kg ale już sylwetka nie jest taka eteryczna, a bardziej "fit". Jak będziesz natomiast za dużo jadła i przestaniesz się ruszać możesz tylko nabawić się problemów, np. z cholesterolem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...