Skocz do zawartości
Forum

3 ciąża i 3 cc!


Rekomendowane odpowiedzi

Ja także jestem w trzeciej ciąży , a dwie pierwsze miałam przez cc i podejrzewam że 3 też będzie cc , ale jeszcze nie byłam u lekarza mam na 10.04 a jestem w 6 tygodniu według obliczeń!
Dobrze wiedzieć że jest trochę dziewczyn w podobnej sytuacji a jak się czujecie z trzecim dzidziusiem ja jestem zdołowana na razie mam nadzieje że to minie

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h2q6o1lbu.png][url=http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h2q6o1lbu.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Zolita27 to mamy termin tego samego dnia! U mnie nikt nie wie tylko mąż dopiero po wizycie w poniedziałek jak wszystko będzie ok to powiemy dziadkom , ale jakoś nie wiem dlaczego boję się reakcji może dlatego że u mnie w rodzinie to 2 dzieci to już wyczyn a my proszę trzecie w drodze !

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h2q6o1lbu.png][url=http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h2q6o1lbu.png[/img]

Odnośnik do komentarza

No dwójka dzieci to już nie przelewki a co dopiero z trójką :D
A Twoje dzieci w jakim są wieku ?
Mój gin mi mówiła że coś tam jakby dynda i jest między nóżkami ale pewności nie da mi narazie. Więc dałam sobie nadzieję że może dziewczynka. Tu na forum co chwile z chłopca robią się dziewczynki :D
Ogólnie to jestem w 19 tygodniu :)

Odnośnik do komentarza

Wszystkie moje cesarki przebiegły bardzo dobrze. Po piątym cięciu juz po 4 godzinach chodziłam po szpitalu, jak tylko zeszło znieczulenie. Położne same były w szoku . Teraz też czuje sie dobrze. Niby na razie wszystko ok, ale to dopiero 11 tydzien jest. Bardzo boje się, że pęknie mi w ciąży macica, bo mimo, ze brałam tabletki zaszłam w ciążę. Teraz nie podaruje już lekarzom i chce , aby podwiazali mi jajowody ze względów medycznych. Boje sie, ze umre i zostawie moje dzieci. Jestem silna kobietą, ale ciągle myślę o najgorszym....

Odnośnik do komentarza

No to ja Ci powiem lepiej. 3 ostatnie ciąże u mnie są nieplanowane. Teraz np prawie 2 lata brałam tabletki antykoncepcyjne i nawet nie wiedząc, że jestem w ciąży przez 3 tygodnie. I okazało sie na usg, że mam miesniaka na macicy. Będziemy go obserwować,aby sprawdzić czy nie zaszkodzi ciąży :) ja masakrycznie boje sie, ze mi peknie macica, poniewaz w ciągu 9 lat, to moja 6 cesarka. Powiedziałam lekarzowi, że bardzo boje się kolejnej cesarki a, on mówi, ze teraz to każdy lekarz się bedzie bał tego cięcia .

Odnośnik do komentarza

Angela, to wybacz - ale jak brałaś te tabletki? Musiałaś zapominać albo brać przy biegunce/wymiotach. Jak bierzesz systematycznie to ryzyko ciąży jest znikome. A Ty zaliczasz trzecią wpadkę. Ja brałam pigułki 6 lat i przyznam się że nie brałam ich idealnie co do godziny. Nie jeden raz zdarzyło się ze zapomniałam i wzięłam po 2-3h i żadnej ciąży nie było. Zdarzało się ze całkiem zapomniałam i brałam po kilkunastu godzinach, ale wtedy się pilnowalam z seksem bo wiedziałam że jakies ryzyko jest. Problemów z plodnoscia nie mam - przy staraniach o dziecko zaszlam w ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek. Pewne rzeczy trzeba robić z głową. Jeśli nie masz pamięci do zażywania pigulek, może lepiej pomyśleć o innej antykoncepcji

Odnośnik do komentarza

Tak miałam wtedy jelitowke i wiem, że to od tego. Mimo, że po tym kochałam się z dodatkowym zabezpieczeniem przez kolejny tydzień, to plemnik musiał przeżyć te kilka dni od wcześniejszego stosunku. Jestem świadoma, że to od jelitowki, bo tabletki zawsze brałam o jednakowej porze i nie zapominałam o nich :) no cóż stało się. Mogłabym pojechać do kliniki w Niemczech i dokonać aborcji, ale nie poradziłabym sobie z tym psychicznie, a tak to wiem, ze sobie poradzę. Mam wspaniałego męża i stałą pracę, także jakoś damy rade :) byle zdrowie dopisało :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Mnie czeka 4 CC :) przy trzecim było wszystko ok. Jedynie czym się martwię to te znieczulenie do kręgosłupa.. za każdym razem są problemy z wkluciem... I jak już jadę na salę to się trzese ze strachu i to jeszcze bardziej utrudnia...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...