Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sloneczko500

Witam Was. Przez przypadek natrafiłam na to forum. Chciałam Wam powiedzieć żebyście sie nie przejmowały krwiakami bo wiele kobiet je ma i wszystko dobrze sie kończy. Trzeba tylko na siebie uważać i dużo leżeć. W poprzedniej ciąży krwiak którego miałam wydalilam stopniowo. W tej ciąży z kolei co jakiś czas mam krwawienia. Łożysko nisko ułożone, do tego zapewne przyczynia się clexane, którym kluje się codziennie od samego początku. Jest to mój 19 tc + 5 dn. Od tygodnia po prawej stronie brzucha pod pepkiem wychodzi mi czasami gula brzuszna. Początkowo myślałam że to dziecko Ale teraz się zastanawiam czy to może nie jest stwardnienie brzucha. Pojawia się na moment i znika. Jest twarde i ciągle w tym samym miejscu. Czy któraś z Was też tak miała?

Odnośnik do komentarza
Gość Słoneczko 500

Klaudiaaa moja poprzednia ciąża zakończyła się tragicznie ale zupełnie z innego powodu. To był 23 tc :( Teraz średnio jedno krwawienie na 2 tygodnie. Rzecz jasna ze sie przejmuje ale niestety na to nie ma rady. Kilka Razy ladowalam na IP na Bielanach. Hospitalizacja dopiero po 28 tc. Nie pozostaje nic innego jak leżeć. Zazdroszczę tym które nie są uziemione.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewuszki. Mnie dziś odwiedziła koleżanka więc pół dnia jakoś zlecialo. Narzeczony o 20'w domu dopiero będzie. Coraz mocniej czuję moja corcie. Ale nie za czesto. Np wczoraj wieczorem sporo kopala nawet widziałam jak delikatnie w tym miejscu brzuch się unosi a dzisiaj cisza. No moze z dwa lekkie kopnięcia. Ja za tydzień mam krzywą cukrową. Odkąd zaszła w ciążę odrzucilo mnie od słodkiego wiec nie wiem jak sobie z tym poradzę. Miłego popołudnia

Odnośnik do komentarza

Ufff złe dni minęły :) mam nadzieję że bezpowrotnie :D a jak u Was dzuewczyny - Iwona, Monia?
Brzuszek rośnie, czuje ruchy bardzo wyraznie, w czwartek wizyta ale się cieszę. Boję się tylko na wagę stanąć ;) i coś mnie szew po cc boli, ciągnie ale chyba to musi tak być :(
Był temat chusty - chyba Emma go poruszała. Mam zamiar kupić kolkowa ze względu na szybkość wiazania. Krzywa cukrowa jak dla mnie nie straszna tylko będę musiała Filipa zostawić w domu na 3h... pewnie w czwartek dowiem się kiedy mam ją zrobić. A prenatalne 9.08. Bardzo późno bo 22TC + 3 dni ale wizyty miałabym bardzo nieregularne (moja gin idzie na urlop) i tak musi być ze im później tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Ja już po wizycie dzidzia rośnie dalej źle ułożona i Pani doktor nie mogła zobaczyć kto to. Jutro mam usg 3d i 4d U innego lekarza to może się uda podejrzeć. A ja mam jeść więcej mięsa bo morfologia spadła a mnie od miesa odrzuca. I przez miesiac przytylam 100gram. Śliczne macie brzuszki☺. U mnie jeszcze nie ma chodzę w ubraniach z przed ciazy.

https://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg3tfepsx3.png

Odnośnik do komentarza

Asia ja tez ciagle na tel i przeglada wozki ubranka pokoje maz ma mnie dosc bo ciagle z tel siedze :p
Zosia najwazniejsze ze z maluszkiem wszystko wporzadku :) moj synek tez lezal pleckami i gin mowi ze nie zobaczy na co ja ze nie ma takiej opcji musi zobaczyc :D no i jeszcze raz zrobil mi usg dopochwowo i udalo sie zobaczyc bo to z innej perspektywy :)
100gram wow tez bym chciala mi prawie 2kg poszlo w gore przez 4 tyg a jak sie dzis zwazylam to 1kg wiecej od soboty jakas masakra... staram sie jesc z glowa zadnych slodyczy itp. Mam tendencje i chyba nie da sie oszukac niby lekarz mowi ze przyrost prawidlowy to mimo wszystko boje sie ze zaraz waga wystartuje w gore...

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...