Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam Was dziewczyny, ze jestescie takie dzielne. Ja bym nie wytrzymała bez mojego męża. Mąż pracuje w domu, wiec mam go ciagle przy sobie i nie wyobrażam sobie, zeby miec dłuższa rozłąkę. Chociaz jakby nie było wyjscia to trzebabylo by jakos dac rade ;) ja dzisiaj ciężki dzien. Duzo pracy mam w domu i troche juz mnie brzuch boli dlatego leze teraz i nadrobiłam zaległości na forum:)
Ruchy czuje codziennie:) wczoraj mąż poczuł jak sie tak mocno poruszał/a w brzuszku i był zachwycony;) czekamy na 20 lipca na usg połówkowe. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku z maleństwem, bo mam takie sny osatnio, ze jak sie budzę to az płakać mi sie chce;( i mam nadzieje, ze poznamy płeć ;);)
ide zjeść jak zwykle jakiegos ogórka i pomidora:) pochłaniam je tonami hihi :D
Miłego dnia Wam życzę :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3i499vvjshn50uzr.png

Odnośnik do komentarza
Gość reNiferr

Do tych rozlak można się przyzwyczaić zawsze wolałam potęsknić niż kłócić się i mieć jakieś ciche dni. Zawsze jak mąż wraca to czuje się jakbym szła na kolejną pierwszą randke;) nie budzimy się dzięki temu bo jak wraca to spędzamy intensywnie czas, A jak go nie ma to tyle rzeczy do zrobienia na mojej glowie ze czas szybko mija. Grunt to dobra organizacja;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nic nie pisałam ale od wczoraj pobolewal mnie brzuch i to mocno więc dziś nie wytrzymałam i zapisałam się na USG prywatnie bo miałam źle przeczucia naszczescie wszystko ok tylko mało wód płodowych i dziewucha będzie ale się strachu najadłam a teraz czeka mnie picie wody wiadrami

Filipek 19.03.2010
Lenka 27.10.2015

Odnośnik do komentarza

Mumof2girls termin polowkowego mamy ten sam :) wiadomo zdrowie dzidzi najwazniejsze.
ewela dobrze ze bylas na wizycie. Pij duzo wody ona dziala cuda. Mi sie udaje tak 1.5 do 2 l dziennie

Bylam dzis w pepco przeceny sa i bodziaki itp po 4.99zl do 6.99 ale wszystko spersonalizowane a ja jeszcze nie znam plci wiec nie kupilam a tak to normalnie bym sie skusila :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Martucha bardzo ladna :) ja nie licze na te linie poniewaz mam jasna karnacje i w pierwszej ciazy nie mialam
A ja juz wstalalm pije kawke i zabieram sie za nauke wrrr
A nie wiem czy Wam mowilam bo wczesniej borykalam sie z bolami glowy i na ost. wizycie powiedzialam o tym lekarzowi i wiecie co on na to? Ile pije kaw ? Ja na to ze ograniczylam do 1 a przed ciaza 3-4 potrafilam wypic. No i okazalo sie ze bardzo czesto bol glowy stad wlasnie sie pojawia z redukcji kawy i powiedzial ze spokojnie moge pic 2 kawy bo ostatnie badania pokazuja ze kawa w niektorych przypadkach pomaga heg i kto by pomyslal. Wiec pije dwie i bol glowjak reka odjal

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza
Gość reNiferr

No ja miałam problemy z wyróżnieniem się. Przed ciąża potrafiłam być 3razy w toalecie A w ciąży to raz na dwa dni i to tak że kot naplakal. Ja wiem że progesteron tak działa i multum kobiet zmaga się z zaparcia i itd ale odkąd wróciłam do kawy i pozwalam sobie na 1 do 2 słabych z mlekiem wszystko sie unormowalo;)
P.s. pisaliśmy ostatnio o tym że mężowie pracują na odległość. Moj maz plywa i ma kontrakty 4/4tyg wrócił 8lipca i miał być w domu miesiąc a właśnie zadzwonili z firmy że 15lipca znów na statek- sytuacja awaryjna... wiecznie zostajemy same z córka na 6,5tyg ach ....dobra organizacja i damy rade;) trzymajcie za nas kciuki;) nie oszukujmy się rodzina się powiększa każdy grosz się przyda. Udanego dnia dziewczyny i doceniajcie każda chwilę z mężem nie traccie czasu na kłótnie.

Odnośnik do komentarza

A ja znów w szpitalu.atak koĺki nerkowej,kamienie w nerkach..krwiak się zmniejszył na szczęście ale nadal spory 3cm na 11mm..płci nie znam jeszcze.mam dwa łożyska i już wiem dlaczego.w 12 tc miałam krwotok i okazało się że były bliźnięta a jedno poronilam,zostało jedno..mam żal do lekarza,jak można nie zauważyć ciazy blizniaczej??? Leze już 7 tyg,na plusie 8kg,duuuzo wiem ale to z leżenia pewnie..pozdrawiam Was gorąco

monthly_2017_07/grudniowe-mamusie-2017_59139.jpg

Odnośnik do komentarza

Sabinka dużo zdrówka !!!!

My z fasolką dziś czujemy się dobrze, byłyśmy na zakupach.
Dziewczyny bardziej doświadczone, kiedy zacząć robić zakupy dla maleństwa? Nie wiem kiedy się za to zabrać + macie może jakieś listy rzeczy w PDF lub znacie blogi gdzie znajdę co kupić, tak aby niczego nie pominąć? Szukałam, ale jakoś bez skutku.

Dzięki z góry :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/xod49jy.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...