Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez tak jest. Rano brzuch mały a wieczorem większy;) wrzucę Wam zdjęcie z przed tygodnia bo kolejne jutro robić będę. Wtedy to była połową 16 tygodnia. Co do wyprawki to ja słyszałam różne opinię. Jedne wózki ciuszki itp kupują po porodzie bo różnie może się stać... A drugie od samego początku kompletuja różne rzsczy.

monthly_2017_06/grudniowe-mamusie-2017_58677.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja hybrydy nosze cały czas, sama sobie je robie, tak samo jak maluje włosy, robie rzęsy itd itd, kilka tyg temu był poruszany ten temat, nie ma co wpadać w paranoje, bo myśle ze oddychanie tym smogiem wiecej moze zaszkodzić niz hybryda a i tak oddychać nikt nie przestanie, pod koniec ciąży najlepiej zdjąć bo lekarze w razie operacji musza widzieć czy nie sinieja paznokcie

Odnośnik do komentarza

Storczykowata gratulacje! Ja czekam na wizytę z niecierpliwością może też się dowiem:) Brzuch mam nie duży to pierwsza ciąża,ale apetyt mega. Ja hybrydy noszę od początku ciąży,włosy pomaluje w sierpniu teraz trochę odpoczna;) Ja też zastanawiam się czy powoli nie robić zakupów dla mnie do szpitala,bo dla dziecka boje sie jeszcze... Poczekam do połówki;:)

Odnośnik do komentarza

Marta ja też się zastanawiałam nad kupnem ale szukam na razie na Olx żeby taniej , słyszałam też taki sposób że zapinasz pad zanim wsiądziesz do auta a potem siadasz na dolnym pasie a górny przekładają normalnie ponoć tak samo bezpiecznie jak z adapterem

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h2q6o1lbu.png][url=http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h2q6o1lbu.png[/img]

Odnośnik do komentarza

storczykowa gratuluję tez chce dziewczynę i mam przypuszczenia przez lek ze tak będzie.

aneta dziś w pytaniu na śniadanie było o zapinaniu pasów w ciazy i żadne takie przekładania. Jak tak przyciągnięcie pas to wylecisz dołem. Nawet adaptery są niepotrzebne wystarczy pas mieć na kości miednicy chyba że w auciekam są tak pasy wykonane ze idą przez środek brzucha to wtedy adaptery.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...