Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny też zrobiłam się straszna placzka. No normalnie tv nie mogę oglądać bo co rusz oczy we łzach. Aż mi głupio, potem się z tego śmieje.
Co do wagi to też mi smutno tak tyc. Szczególnie że niedawno ciężko walczyłam o stratę 8kg. Pamiętam jak każdy kilogram schodził strasznie powoli A teraz wpadają niewiadomo kiedy :C
Może po porodzie zostaniemy tu na grupie i będziemy walczyć wspólnie z wagą.

Odnośnik do komentarza

Co do wagi to u mnie dwa kilo narazie, brzuszek widoczny. Placzliwosci jakoś nie mam;) A jakieś zachcianki macie? Ja jak patrzę na słodkie to aż mi niedobrze jest. A wcześniej w pracy codziennie jakoś wafelek. Teraz jestem za slonym. Chipsy jakieś ogoreczki małosolne;) dziewczyny w pracy śmieją się że będzie chłopak. Mam nadzieję że za tydzień się dowiem. Dziewczyny mam jesZcze pytanie. Bo badan genetycznych nie robiłam bo moja gin nie zleciła bo dla niej to bzdura. A i u mnie w pracy prawie żadną tego nie miała i tak zastanawiam się nad tym polowkowym. Bo do lekarza chodzę na NFZ. Więc moja gin mi tego nie zrobi chyba. A co Wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Aski, ja byłam na prenatalnych, ide na połówkowe oraz te pod koniec ciąży, nie widzę powodu dlaczego miałabym nie iść :) to szansa na kolejne spotkanie z moim skarbem :) ja chodzę prywatnie przedewszystkim dlatego ze 3 USG podczas całej ciazy to dla mnie zdecydowanie za mało No i u nas zeby dostać sie do gin na NFZ ktory przyjmuje od 10 kobiety stoją w kolejce od 5 rano....

Odnośnik do komentarza

Ja polecam prenatalne i polowkowe oraz te pod koniec. Na każdym etapie badają inne rzeczy które są niezbędne do stwierdzenia prawidłowego rozwoju. Marta to zależy na jakiego lekarza trafisz ja od 6lat chodzę na NFZ do tej samej gin i wizyty mam co 3tyg I za każdym razem robi mi usg. Chociaz na chwilke zebym tetno zobaczyla i wiedziala ze jest wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ja na każdej wizycie mam usg;)'i za każdym razem widziałam maluszka i mam kilka zdjęć. Na polowkowe raczej się wybiorę;) u mnie na NFZ też trzeba trochę poczekać w kolejce ale to tylko dlatego, że Pani doktor jest świetna;)

Odnośnik do komentarza

Cześć, Dziewczyny! Chciałabym dołączyć - termin 25 grudnia :) Na jakim jestem etapie:
Nie znam jeszcze płci dzieciaczka.
Z uwagi na wiek robiłam badania prenatalne. Nie wszystko niestety wyszło dobrze, choć jeszcze czekam na ostateczny wynik. Przezierność ok, ale nie można było dostrzec kości nosowej. Denerwuję się. Genetyk dopiero w połowie lipca. Zdecydowaliśmy z mężem, że raczej zrobimy Nifty wcześniej.
Pozdrawiam Was i będę zaglądać. Mam nadzieję, że powoli wczytam się w Wasze sytuacje :)

Odnośnik do komentarza

O ja zazarlo mi posta!
Anata jesli chodzi o hybrydy to substancje ktore sa zawarte w bazie nie przenikaja przez plytke paznokcia ale nie ma na to zadnych badan(ogladalam kiedys taki program ok tyg temu). Ja narazie maluje paznokcie zwyklymi lakierami z hybryd zrezygnowalam.
Mam jeszcze pytanie. Myslicie cos juz nad wyprawka dla maleństwa? Wiem ze do grudnia sporo czasu. Ja chyba od sierpnia moze lipca zaczne cos gromadzic bo czasami na promocji mozna cos wyhaczyc.
Milego dnia kochane i wiecej ruchow fasolek wam zycze.

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna 133

Witajcie mamusie :) jeśli chodzi o wspólne chudnięcie jestem za :D oprócz wagi ciążowej będę zrzucać 7kg przed ciązowego balastu :D
co do paznokci to robię hybrydę od 6 tygodni na początku nie robiłam no i dopiero ogarnęłam włosy jak się skończył 1 trymestr
Ja też mam wizytę 3 lipca więc zobaczymy
U mnie z brzuszkiem różnie bardziej popołudniu z rana nic nie widać a to moja druga ciąża jedynie co to piersi urosły z F na H :D więc są wielkie heh mąż zadowolony
Miłego dnia Wam życzę

Odnośnik do komentarza

Aneta ja o ciszkach tez jeszcze nie mysle bo sporo mam po synku uniwersalnych. Chodzi mi raczej o wszystkie kosmetyki jakis szlafrok do szpitala kapcie itp.
Aneta ty nie masz prawie wcale brzucha(bez obrazy) wygladasz ekstra. Ja mam juz taka pilke ze szok. Ale powiem wam ze tylko moja siostra wie i nikt wam wiecej, reszta sie chyba domysla. Maskuje sie w ubraniach. Ale czas najwyzszy juz powiedziec.
Justyna to ja tez zostaje przy grupie odchudzajacych sie po ciazy. Im nas wiecej tym lepsza mam motywacja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...