Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 250 dr Makowski w Warszawie, a pełny pęcherz? Wydaje mi się, że pełny może zasłaniać główny widok :p
Czy któraś z Was miała w poprzednich ciążach konflikt serologiczny? Ja czekam aż skończę pracę żeby sprawdzić czy na pewno po porodzie dostałam immunoglobuline, dziś doszło do mnie ze przecież 3 lata temu nie wykupilismy prywatne 1 dawki żeby podać mi ją w czasie ciąży i teraz jestem zależna od szpitala

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :* już jakiś czas nie pisałam ale starałam się na bieżąco czytać forum :) dzisiaj miałam badania prenatalne , wynika z nich, ze wszystko dobrze :) za tydzień mam odebrać wyniki krwi i opis dzisiejszego USG. Ii Pan dr stwierdził ze na jego oko syn będzie :) czuje się dobrze tylko zmęczona jestem codziennie i mogłabym w dzień spać i spać a w nocy słabo. A jak Wasze samopoczucia dzisiaj w ten upalny dzień ? Gratuluje Mamusiom które już po badaniach i wszystko Ok :)

Odnośnik do komentarza
Gość reNiferr

A ja za prenatalne z pobraniem krwi płaciłam 370zl. Samo usg 270(szczecin) termin z usg wyszedł na 1.12 z miesiączki wychodziło na 8,12. Dziewczyny ale zaczął mnie pobolewac brzuch i nie wiem czy to macica która rośnie czy może musze więcej odpoczywać.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ciesze sie bardzo ze badania wyszly ok :) widze ze w grudniu zaczynaja krolowac chlopcy :D ja tez mam przeczucia ze bedzie synus :)
A ja dzis zjadlam na miescie moj ulubiony makaron a pozniej doczytalam ze w sosie jest gorgonzola i zonk bo to ser plesniowy... czy Wy jadavie sery plesniowe? Tak sie pocieszam ze sos byl mega goracy wiec ser sie troche podgotowal no i ze uzywaja takich ze sklepow przebadanych ehhh gdybym pomyslala wczesniej

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiaaa53

Hej,u mnie krwiak się zmniejszył jest już w dolnej części macicy,a bobas zdrowy fika;)Jestem w 12 tygodniu już mogę pytać o usg plenatarne lekarza? Myślałam wcześniej,że jak chodzę prywatnie to lekarz zrobi w cenie wizyty jak normalne usg.

Odnośnik do komentarza
Gość reNiferr

U nas na prenatalnych fasola siedziała po turecku z zacisnietymi kolanami wiec ciężko było podejrzeć ale wyczułam ze lekarz bardziej skłanial się ku dziewczynce ale pokoju jeszcze na różowo nie kazał malowac;p ja też biorę te mama dha pani w aptece poleciła i cena była dość korzystna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...