Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Drogie mi wychodzi wg. kalkulatorów 1 grudnia. OM 25 lutego owulacja 7-8 marca (monitorowanie) cykle średnio 25 dni. U lekarza byłam 27 marca Pani doktor przepisała witaminki i ide na usg 6 kwietnia. Jestem zestresowana bo to moja pierwsza ciąża no i endometrioza była i udało się w 5 cyklu stymulowanym + zastrzyk pregnyl. No i dostinex brałam na prolaktyne. Biorę cały czas duphaston, bo gin stwierdziła że przy moich problemach nie zaszkodzi brać. Moje wyniki bety
25 marca 551 (około 18dpo)
27 marca 1333 (około 20dpo)
31 marca 4397 (około 24dpo). Powiedzcie czy dobrze przyrasta??
Fizycznie czuje się bardzo dobrze, wręcz rewelacyjnie, ale psychika siada przez stres, ze puste jajo płodowe będzie, ze zarodek bez serduszka itd :(

Odnośnik do komentarza

O jak fajnie, przybywa nas.
Aneta24 tak, mamy dzieciaki w podobnym wieku. Trochę mnie przeraża ciąża przy szalejącym dwulatku, który jeszcze wymaga dźwigania w niektórych sytuacjach, ale damy radę :)
Kasiakelo beta pięknie przyrasta, także myślę, że nie masz się czym stresować, chociaż wiem że trudno się totalnie wyluzować zwłaszcza w pierwszej ciąży. Bedzie dobrze.

Ja do lekarza wybieram się po Świętach. Pozdrawiam Was dziewczyny!

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktjw4zty66dgng.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie =)
U mnie jeszcze nic nie wiadomo. Małpka powinna być dopiero z końcem tego/początkiem przyszłego tygodnia, ale mam dziwne wrażenie że może jej nie być. Piersi mam tkliwe jak nigdy, a zazwyczaj nie odzywają się nawet przed okresem. Dziś szczególnie też odczuwam kucia w dole brzucha - w różnych miejscach, nieleguralnie. Chyba 8 -10 dni po to jeszcze za wcześnie na test?

Odnośnik do komentarza

Kasiakelo głowa do góry będzie dobrze . Musi być :* już niedługo pierwsze usg i życzę Ci abyś usłyszała bijące serduszko :)
MamaB również mnie przeraża ta ciąża. Chciałam się starać o dzieciątko jak córeczka skończyła by 3 latka aby była bardzej samodzielna ale cóż wyszło inaczej trzeba dać radę ;)
Bee2017 moim zdaniem poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki teraz może test nie być wiarygodny. :)

https://www.suwaczki.com/tickers/16udskjow3fqq0ji.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydmuq5q8jc.png

Odnośnik do komentarza

Hej :-) mi termin z om wypada na 6.12, w środę idę do gina potwierdzić co i jak :-) dla pocieszenia to mam 9co miesięczną córkę a ciąża jak najbardziej planowana, także wszystkie damy radę :-D

Przy tej ciąży 0 objawów, no trochę senna jestem, ale córa ząbkuje więc i mniej śpię, ale przy pierwszej ciąży to kilka dni po prawdopodobnym zapłodnieniu bolały mnie piersi więc Bee2017 jest nadzieja :-)

Buziaki dla Was :-*

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Kobietki! Chyba tez tu mogę dołączyć. 1 kwietnia zrobiłam test i mam dwie kreski :D trzeci cykl starań i się udało :D
Mam już 4.5 letniego syna, dopiero teraz czuję się gotowa na jeszcze jedno dziecko.
Do lekarza nie wiem kiedy iść. Mieszkam w UK i wsumie do 12 tyg mają kolo tyłka co się dzieje. Ale będę się wciskać, w przyszłym tygodniu na wizytę. Z moich wyliczeń termin mam ok 11 grudnia.
Póki co brak jakiś oznak ciąży, tylko spać mi się bardzo chce, ale może to przez odstawienie kochanej kawki :C
A wam coś dolega?
Mocno wszystkie was sciskam!

Odnośnik do komentarza

U mnie dziewczyny coś za to organizm świruje. Mam dziś dziką ochotę na seks od rana, gdyby mój był w domu to bym go dorwała :) W ogóle tak dziwnie się czuję - w brzuchu mnie ciągnie jakby trochę na okres, potem kłuje, po prostu orkiestra tam gra. Za to rano, jest mi niedobrze po mojej ukochanej kawie - do wymiotów daleko, ale mi nie pasuje. Ponadto, wstyd się przyznać, ale trzeci dzień z rzędu mam biegunkę, ale tylko rano - co to za dziadostwo? Czytałam w necie,że niektórym dziewczynom takie sensacje się zdarzają, a Wam?

Odnośnik do komentarza

W pierwszej ciąży gastryka i perystaltyka działała bez zarzutu, dopiero brak @ był dla mnie wyraźną oznaką,że coś jest inaczej :) Teraz nie wiem czy to jakieś cudaczne symptomy "na TAK" czy sama się wkręcam :) Gosia, to współczuję Ci dolegliwości przy 1 spodziewaniu się, ale - na szczęście - każda ciąża inna :)

Odnośnik do komentarza

Cześć
Z telefonu mi ucina posty a dopiero teraz udało mi się do kompa dorwać :) Ja mam termin z om 1.12,byłam już u gin. i zlecił usg i bete, ale powiedział żeby zrobić za tydzień bo już powinno być serduszko. Też już jestem mamą 1,5 rocznego synka ( urodził się w październiku 2015). Oprócz braku @ nie mam żadnych dolegliwości, zresztą tak samo jak przy pierwszym. No może czasem zakuje brzuch no i do ubikacji częściej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...