Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ewciaaa

Krostki na kolanach u dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , panie doktorze bardzo proszę o poradę , moja córcia ma 6 lat i od dwóch lat chodzi do przedszkola i od tego czasu zauważyłam u niej niepokojące krostki ( jakby pojedyncze pęcherzyki ) na kolanach , nasz pediatra przepisał masc , ktora niestety nie pomaga . Corka miała robione testy na alergie , okazało sie ,ze jest uczulona na jajko , wyeliminowałam je z diety tak jak lekarz nam nakazał ... miała robione tez badania ( pobieranie krwi - morfologia ) pediatra przekazał nam skierowanie na badanie USG tarczycy i powiedział , ze podejrzewa u niej niedoczynnosc tarczycy , wizyte mamy dopiero na 10 kwietnia , czy to mozliwe , ze ten objaw tej dziwnej wysypki na kolanach to z powodu tarczycy ? Dodam tylko jeszcze , ze na poczatku były one mało widoczne jednak z upływem czasu sie powiekszaja i jest ich wiecej ... bardzo prosze o pomoc za co z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie są to krostki rodzinne , pojawiły sie jakies 1,5 roku temu i utrzymuja sie i z upływem czasu widac , ze sie powiekszaja , bo na poczatku byly bardzo małe ... byliśmy juz u dwoch pediatrów , jeden lekarz powiedział nam , ze to prawdopodobnie alergia pokarmowa i przepisał masc , ktora nie pomogła ani troche ( hasceral ) , a dtrugi pan doktor zlecił te badania i dał skierowanie na badanie USG tarczycy , bo byc moze to sa objawy tarczycy ... kosmetyki zmieniliśmy na te do skóry suchej wrazliwej i atopowej ,poprawy tez niestety nie ma , jakie byly to takie sa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aci
W dniu 23/3/2017 o 9:52 AM, Ewciaaa napisał:

Dobrze , bardzo dziekujemy , tak tez zribimy .

Witam czy udało się pani dowiedzieć od czego takie krostki, u mnie syn też ma na kolanach i łokciach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość
W dniu 15/4/2020 o 6:57 PM, Gość Aci napisał:

U mnie z córką jest dokładnie ten sam problem. Krostki są coraz większe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama2

Witam moja 6letnia córka ma takie same krosty na kolanach od tygodnia czy wie pani już od czego się pojawiły u pani dziecka??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fremka

Witam u Nas dokładnie ten sam problem. Córka 6 lat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina

Dokładnie te same krostki u mnie ma córka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anits

Czy u panstwa u ktorys z rodzicow jest uszczyca? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnes
W dniu 23/3/2017 o 9:52 AM, Ewciaaa napisał:

Dobrze , bardzo dziekujemy , tak tez zribimy .

Witam,  czy ktoś wie co to jest? U mojego syna też się pojawiło i niestety utrzymuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madzia

Dzień dobry,

Czy coś już wiadomo na ten temat, moja córka 6 lat również boryka się z tym problemem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daga

dzien dobry mam 13 lat i mam doslownie takie same krostki na kolanach i lokciach nie dawno mi sie zrobil pryszcz na kolanie jakby bardzo czesto robia mi sie takie male pryszczyki ale tera co mi wyroslo to az sie przerazilam. to wyglada ohydnie dookola czerwone jest jakby zolto zielono i ma taka kulke na srodku i to boli jak dotykam co mam robic bo sie boje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna

Witam. Bardzo jestem ciekawa jaka była końcowa diagnoza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...