Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio ja i mój chłopak postanowiliśmy zabawić się oralnie, były to dwa dni przed miesiączką. Mój partner zrobił mi tzw "palcówkę", a następnie ja pieściłam go ustami, nie doszło do wytrysku, zaraz po tym go całowałam. On następnie poszedł umyć ręce i gdy wrócił pieścił mnie palcami oraz ustami. Miesiączkę dostałam w dobrym terminie (cykl trwa 26 dni), bez opóźnień, była dość obfita. Jednakże od kilku dni z mojej pochwy wydobywają się białe grudki oraz bezbarwny, klejący się śluz, gdy zaschnie on na majtkach przyjmuje białą barwę. Towarzyszy temu czasami swędzenie, na jednym z forum wyczytałam, że jest to mi.in pierwszy z objawów ciąży. Kiedy to przeczytałam, okropnie spanikowałam. Dodam, że od czasu ostatniej miesiączki (2 tygodnie) nie doszło między nami do kontaktu fizycznego, ponieważ mój luby wyjechał na studia. Błagam o pomoc!

Odnośnik do komentarza

W ciąży śluz jest gęsty i biały ale bez grudek, bardziej jak śmietana.. w żadnym razie objawem ciąży nie jest swędzenie ani pieczenia narządów rodnych. Twoje objawy wskazują na ewidentną infekcję, jak wskazywały przedmówczynie, jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem!

Odnośnik do komentarza

Poradnia Pure Clinic oferuje pacjentkom zarówno diagnostykę i leczenie schorzeń ginekologicznych, jak również opiekę nad nimi w okresie ciąży i połogu. Przeprowadzamy badanie ultrasonograficzne (USG ginekologiczne) i cytologiczne,
Usuwanie zmian ze sromu (kłykciny, guzki, polipy)
Marsupializacja (nacięcie i zaopatrzenie) ropnia gruczołu Bartholina
Wycięcie fałdu błony dziewiczej
Kolposkopia
Biopsja celowana szyjki macicy
Usuwanie polipa szyjkowego (z łyżeczkowaniem kanału szyjki macicy)
Usuwanie nadżerki szyjki macicy
Założenie/Usunięcie wkładki wewnątrz macicznej
Badanie ultrasonograficzne narządu rodnego (USG)
Badanie ultrasonograficzne ciąży (I, II, III trymestr)
Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku
8:00 – 20:00
Oraz w Weekendy
10:00 – 20:00
81 477 57 96
Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181
http://pc-ginekolog.pl/
dobry ginekolog lublin
ginekolodzy w Lublinie prywatnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...