Skocz do zawartości
Forum

Powiekszony wezel chlonny pod pacha.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od miesiąca mam powiększony węzeł chłonny pod pachą. Na początku był bolesny, teraz już nie. Ma mniej niż 2 cm i jest ruchomy. Augumentin nie pomógł. Morfologia w normie, ob 1, LDH 160, crp mniej niż jeden. Tylko w rozmazie limfocyty 53% i neutrofile 35%. Jestem dwa miesiące po cc, nie karmilam piersią. Wizytę u lekarza mam w poniedziałek, zaczekać spokojnie czy działać szybko? Martwi mnie ten węzeł i wyniki rozmazu. Załączam zdjęcia wyników badań. Dodam, że nie mam żadnych objawów, czuję się dobrze. Początkowo bolała mnie tylko pacha i ręką, ale sama zajmuje się niemowlakiem i sporo dzwigam.

monthly_2017_03/powiekszony-wezel-chlonny-pod-pacha_55746.jpg

Odnośnik do komentarza

Usg węzłów chłonnych mam za ok 10 dni. Mam jeszcze jedno pytanie. Po cesarskim cięciu z brzucha wystają mi dwie nitki, co jakiś czas boli mnie to miejsce i delikatnie leci mi krew. Teraz już umowilam się do chirurga żeby coś z tym zrobić, ale czy to może być przyczyną powiekszonego węzła pod pachą? Jest to po tej samej stronie.

Odnośnik do komentarza

Co moga oznaczac powiekszone wezly chlonne z tylu glowy u 8 miesiecznego niemowlaka. Syn byc moze mial jakas infekcje badz bylo to bezbolesne zabkowanie. Mial okolo 2 dni temperature ale nie byla to goraczka. Syn byl cieply. Bo zmierzeniu temp 37, 8. Wiec stan podgoraczkowy. Byl spokojny nie plakal bawil sie nie bolalo go nic. Na 2 dzien zaczelo mnie juz to niepokic gdyz utrzymywala sie ta temperatura po podaniu czopka temperatura spadla a syn zaczal znow rozrabiac. Wyczylam u syna powiekszone wezly chlonne ktore na ta chwile zniknely. Syn podczas podwyrzszonej temp nie mial kataru ani nie kaszlal. Nic mu nie bylo. Martwie sie tym gdyz w czwartek mamy szczepienie na meingokoki a ja nie mam pojecia od czego byly powiekszone wezly chlonne. Podwyzszona temp mogla byc spowodowana zabkami czasem juz sie to zdazalo jak rowniez bol spowodowany zabkowaniem. Ale czy wezly chlonne mogly sie od tego powiekszyc? Ewentualnie czy AZS moze miec z tym cos wspolnego? Syn ma wrazliwa skore. Jest na etapie rozszerzania diety i probowania roznych produktow. Czasem dostaje reakcji alergicznej ktora objawia sie egzema. Radzimy sobie mascia z tym. I niepodajemy produktu ktory uczulil. Czy to moze byc powodem powiekszonych wezlow chlonnych czy podejzewac infekcje I nie isc na szczepienie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...