Skocz do zawartości
Forum

Nie jasny wynik


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina_92

Nie ważne, ze blada ważne, ze jest! Dla pewności zrób betę i bedziesz juz wiedziala na 100%.
Ja z kolei Mam regularne 27 dniowe cykle. 14.03 powinnam dostać @ ale do tej pory nic. Podejrzewałam ciąże bo pierwszy raz tak mi sie zdarzyło zawsze @ przychodzila punktualnie. Wczoraj było mi strasznie nie dobrze wzdęcia, gazy, odruchy wymiotne ból w dole brzucha. Juz byłam prawie pewna lecz dzisiaj rano zrobiłam test i wynik negatywny ? Nie wiem co o tym myślec.

Odnośnik do komentarza
Gość klara123

Zrobilam dzis test ponownie pojawila sie druga kreska ale doslownie biala widoczna pod swiatlo nie wiem dlaczego byc moze to poprostu widoczne miejsce gdzie powinna sie zabarwic juz 3 dzien nie mam miesiaczki i mysle ze juz by test wykazal co prawda robilam go w poludnie ale jednak juz powinnam miec miesiaczke wiec by wyszlo tak mysle.Poczekam do pobiedzialku jesli nie dostane to polece na bete.Tak sie boje ze cos przeocze rok temu zmarl mi synek ktorego donosilam do 6 miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Gość klara123

No dziewczyny dziekuje za wsparcie jednak to nie ciaza dzis dostalam@ wyszlo na to ze ten test byl jakis felerny.No coz nie pozostaje nic innego jak starac sie dalej choc juz nie mam sil tym razem juz myslalam ze sie udalo no ale.coz...

Odnośnik do komentarza

Ja też raz miałam bardzo jasną kreskę na teście ciążowym 3 dni po spóźnionym okresie i następnego dnia dostałam okres. Mój ginekolog powiedział, że to prawdopodobnie była ciąża biochemiczna i żebym się tym nie przejmowała bo tak bywa, natomiast dobrym sygnałem jest to, że do zapłodnienia w ogóle doszło. W następnym cyklu nic a w kolejnym-ciąża. Teraz kończymy 37 tydzień. Nauczkę miałam taką, żeby testy ciążowe robić z krwi, najlepiej po spóźnionej miesiączce a następny po 48 godzinach, wynik powinien się podwoić. Jeśli tak się dzieje to bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...