Skocz do zawartości
Forum

7latek nie chce jeśc


Gość Alutkao

Rekomendowane odpowiedzi

7letnia córka, waga 22.5. Od dłuższego czasu nie chce nic jeść prócz słodyczy. Czasem gdy ma ochotę np na kiełbasę cienka to zjedzenie jej kończy się bólem brzucha a czasem nawet luźnym stolcami. Kiedyś dostawała pyrantelum na Owsiki bo miała wykryte naocznie przeze mnie. Było to ok pół roku temu. Brak badań. Rok temu bad ogólne plus usg brzucha wszystko w normie. Bóle brzucha nawracają co jakiś czas oraz biegunka. Apetyt zerowy. Tylko na słodycze.

Odnośnik do komentarza
Gość Kika.vtf

Moze niech pani przestanie podawac slodycze. Mysle ze nie ma problemu z alergia czy jakas choroba a zwyczajnie z wychowaniem corki i brakiem konsekwentnosci. Jak sie dziecko naje slodyczy to zwyczajnie potem nie jest glodne. A skoro pani jej na go pozwala by nie jadla tylko obrzerala sie slodyczami to ona to swietnie wykorzystuje. To jesr normalny objaw u kazdego dziecka. Wszystkie dzieci lubia slodycze I Najchetniej by nie jadly nic innego. Nie pamieta juz pani jak to bylo gdy pani byla dzieckiem? Moze jakas kara. Za nie jedzenie. Np nie odejdzie od stolu do poki nie zje i zero slodyczy. Jak nie zje to bedzie glodna bo ciastek nie dostanie i np nie moze ogladac tv skoro nie zjadla. Do tego zabrac moze na jakis basen. Woda wyciaga i zrobi sie glodna. Wkoncu zje. Nie dac sie zastraszyc krzykiem placzem czy zucaniem. Zero slodyczy ! Mysle ze tu jest problem z nie jedzeniem a nie z jakas choroba. Luzny stolec po kielbasie akurat moze byc norma zwlaszcza jak sie ja mlekiem po pije. Lub zje nabial. Sama kilka razy strulam sie kielbasa i dzien w toalecie spedzalam. I nie mam alergi pokarmowej.

Odnośnik do komentarza

Tu się pani myli. Dziecko dostaje słodycze ale nie tyle ile chce i kiedy chce. Jeśli nie dostanie nic słodkiego tprzez tydz to i tak nic nie je cały dzień. Ew. jabłko albo zapiekanke. Łatwo oceniać nic nie wiedząc. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...