Skocz do zawartości
Forum

dziecko z azs (8 miesiacy), prosba


Gość Mama.mama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama.mama

Witam serdecznie,

Chcialabym poradzic sie jak postepowac z dzieckiem z azs. Synek ma problem z wysypka na skorze odkad skonczyl kilka tygodni. wysypka pojawia sie najczesciej na buzi (po pojawieniu robi sie czerwona, I kilka tygodni zajmuje zanim pojawi sie znaczna poprawa, za kilka dni pojawia sie przywaznie nowa),
wysypka pojawia sie rowniez na raczkach (na ramionach I przy zgieciu w lokciach), oraz nozkach. Do tej pory stosowalismy emolienty: Emolium I Aveeno, krem:Era organics honeybuns (z miodem). Teraz zaczelismy Fucidin (mamy stosowac do tygodnia 2 razy dziennie na buzi).

prosze serdecznie o porade jakie badania wykonac najlepiej (leczenie/ badania planujemy zrobic w Polsce - mieszkamy w Wielkiej Brytani, ale tu lekarz nie chce skierowac nas do pediatry, alergologa, ani testy alergiczne )

Z gory dziekuje za pomoc,

Odnośnik do komentarza
Gość Mama.mama

chcialam jeszcze dodac ze dziecko jest karmione piersia i pomalu wprowadzamy produkty stale.
Wczesniej probowalam wyeliminowac produkty mleczne ze swojej diety na 3 tygodnie (teraz je ograniczam),nie jem cytrusow,ograniczam pomidory, papryke - niestety to nie przynioslo poprawy.

Odnośnik do komentarza

nie wygląda to dobrze. konieczny jest doustny Lek przeciwhistaminowy np zyrtec 2 x 5 kropli , elidel 2 x na zmiany skórne krem , fucidin - nie ma rejestracji w tym wieku!

mam prośbę- trzeba pogadać ja pracowałem w Anglii 15 lat ...wiem o co chodzi i nakieruje was na jakąś poradnie polska. pomoge też z lekami wyślemy wam z Łodzi.

proszę się zarejestrować na jutro ok 10 na www.pacjentonline.pl pomogę ale trzeba zrobić video konsultacje dłuższą rozmowa..... Tomasz Grzelewski.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Jutro lecimy na wakacje i nie bedzie nas tydzien czasu. Czy w miedzy czasie moze syn brac np Fenistil (mamy w domu)? Za miesiac jestemy w Polsce na 2 tygodnie, czy 2 tygodnie w Polsce wystarcza na podjecie leczenia. Wczoraj zmienilam lekarza pierwszego kontaktu, probujemy zapisac sie dzisiaj na wizyte. Zyrtec jest dostepny chyba tutaj, wiec bede sie starac o Zytec, Czy przestac smarowac syna Fucidinem?

Odnośnik do komentarza

dziekuje za odpowiedz,

bedziemy w Polsce od 16 kwietnia (na 2 tygodnie), czy jest mozliwosc zeby wystawil Pan nam skierowanie i zostawil dla nas w klinice gdzie Pan Dr przyjmuje i robia te badania? (w Lodzi)- zrobimy badanie od razu po swietach we wtorek rano, i z wynikiem przyjedziemy do Pana Dr na wizyte.

Czy na zadrapania (przy AZS) mozna stosowac Octenisept?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...