Skocz do zawartości
Forum

Problemy z brzuszkiem po zmianie mleka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jestem mamą 3 miesięcznego wcześniaka (1,5mca korygowanego). 1,5tyg temu przeszliśmy z mleka dla wcześniaków na zwykłe mleko bebiko 1 comfort z tendencją do kolek i zaparć, bo córka pod koniec brania mleka bebilon nenatal home miała zatwardzenia i problem ze zrobieniem kupki. Pierwszy tydzień był super, mała piła mleko o wiele spokojniej, kupki były co 1-2 dni, ale żółte, a od 4 dni kupki są zielone, rzadkie (raz na 40h) , a przy piciu mała płacze jakby ze skóry ją obdzierali, słychać przelwanie w brzuszku, prostuje nóżki. Ma to miejsce na początku karmienia po wypiciu ok 20ml, mała zamyka oczka i pije baaardzo pomału. Dodam, że ma śmierdzące gazy. Czy to jest wina nierozwiniętego układu pokarmowego czy to oznacza, że mleko jej nie pasuje? Przy kupkach płaczu nie ma, widać, że jej nie sprawia to bólu. Podawałam jakieś 2-3dni herbatki koperkowe po 10-20ml na dzień i mam wrażenie że wtedy się zaczął problem, od pierwszego dnia tych płaczów nie podaję już koperku. Dodam, że już próbowałam podawać mleko z 30min wyprzedzeniem czasu karmienia, żeby mała nie była za mocno głodna, ale było tak samo. Córka od początku jest na mleku modyfikowanym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...