Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mika17

Pełna wątpliwości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie czy któraś z Was miała wątpliwości co do leków przepisanych przez lekarza? Mój syn po częstych infekcjach leczony antybiotykami po szpitalu znowu coś złapał z przedszkola zmieniłam lekarza który przepisał mu stodal probiotyki no i exmykehl d4 po przeczytaniu działania, załamałam się to czopki przeciwgrzybiczne dla doroslych- kobiet masakra syn ma 4 i pól latka, w pon zapytam pediatry co robić , ale czy któraś z Was miała podobny problem co do podawania leku od lekarza dziecku, a ulotka mówi coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tak, takich wątpliwości miałam sporo, ale dopiero przy średnim synu. Nauczyłam się mówić "nie" antybiotykom i innym lekom, których zasadność uważałam za zbyteczną (pewna prywatna pediatra otworzyła mi oczy na leczenie i leki).
Natomiast co do tego, że lekarze przepisują leki, które wg ulotki są nieodpowiednie dla dzieci, to inna historia. Przy takich wątpliwościach zawsze lepiej dopytać lekarza.
A co Ci lekarz powiedział na te czopki?

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziubala jak sie ciesze .że się pojawiłaś-witam serdecznie.To czopki homeopatyczne internista mi odradził i też nie stosuje,teraz robie wszystkie badania,które wkońcu chyba muszą coś wykazać,które wykażą lub wyeliminują chorobę,Alergiczne,wymazy rtg płuc itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mika17, ja bardzo często tu jestem, tylko nie zawsze piszę, bo czasu brak ;)
A z tymi czopkami, to dobrze że nie dałaś skoro nawet internista je odradził.
Życzę zdrowia i powodzenia z tymi badaniami.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...