Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też przycinam, tak co 2-3dni, oczywiście na "macanego";), właściwie to golę taką końcówką w depilatorze, po tradycyjnej maszynce mam dramatyczne uczulenie nawet na nogach:(
Co do wiesiołka to chyba też się zaopatrzę na wszelki wypadek:)
O masażu też słyszałam, że jest nieprzyjemny bardzo, ale podobno zależy od wykonawcy.
U mnie jeszcze 2tygodnie do terminu, a jak Stefcio zagości na dobre w brzuchu to prawie miesiąc czekania..

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc9vvj3tedvfnf.png

Odnośnik do komentarza

Wszędzie;) nie wiem jak wymaga szpital, ale ja osobiście poza tym że mam brzuchol i pewne rzeczy ciężej mi zrobić to nic nie zmieniłam w stosunku do przed ciążą:) jedyne co to od jakiegoś czasu mam króciutkie paznokcie tylko z bezbarwną odżywką, a zawsze miałam pomalowane i takie za opuszek trochę czasem dłuższe, a teraz są gotowe na Maluszka;)
Co do szpitala to dziewczynom przed cesarką zaglądały położne w majtki jak teraz byłam w szpitalu ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc9vvj3tedvfnf.png

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Jestem mamą dwóch dziewczynek oraz właścicielką nowej polskiej marki Handle with Care. Jeśli szukają Panie pomysłu na pościel dla Maluszków oraz tych starszych dzieci zapraszamy do naszego sklepu: www.handlewithcare.pl

Wszystkie kolekcje projektujemy sami, na naszą wyłączność, tkaniny mają wszystkie niezbędne testy (Oeko-Tex). W swojej ofercie posiadamy pościel, akcesoria do łóżeczek (rożki, ochraniacze, prześcieradła) oraz produkty z bambusa.

Jeśli nie są Panie zainteresowane proszę o zignorowanie/usunięcie mojej wiadomości. Pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...