Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Monixs, Janek jest największym dzidziusiem na naszym forum:) I jeszcze sn zaliczyłaś. Pieknie! Serdeczne gratulacje! Dużo zdrówka i radości:)
Dzięki Dziewczyny za słowa wsparcia. Dobrze jest mieć się do kogo wyżalić. Noc upłynęła mi pod znakiem wysokiego ciśnienia i dość regularnych skurczów. Ciekawe, co też dzisiaj wymyślą mi poodrywać. Ręce mam tak spuchniete, że nie mogłam teraz rano ich zgiąć w nadgarstkach. Czekam na rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza

Monixs gratulacje! Janek jest uroczy, śliczny mały wielki człowiek:) szybkiego powrotu do formy i do domku, buziaki dla Was:-*
Ana trzymaj się, matko co za szpital, ile można człowieka męczyć:( Na pewno dasz radę i już niedługo będziesz tulić Maleństwo:-*
U nas spokój, dyskoteka w brzuchu trwa w najlepsze, jedyny dyskomfort to ból brzucha i wiecznie twarda macica ale może to znak że już blisko:) Energii mam za 10osób ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc9vvj3tedvfnf.png

Odnośnik do komentarza

Monixs gratulacje :*
Widzisz kochana jak to szybko poszło. Dopiero co mówiłaś ze synek uparty siedzi :) a już go tulisz w ramionach :D
Tez tak chce :P
Ana masakra jak Cię męczą w tym szpitalu. Trzymaj się kochana. Juz bliżej niż dalej i będziesz tulic maleństwo :) jesteśmy z Tobą.

Dziewczyny które urodziły. Czy wam odchodził wcześniej ten czop? U mnie zostało 8 dni do terminu i nic nie widać takiego.

https://www.suwaczek.pl/cache/dd63331289.png

http://s3.suwaczek.com/201711191770.png

Odnośnik do komentarza

UWAGA, WAŻNE!

Jestem właśnie na etapie zakładania forum prywatnego. Wszystko, co będzie tam napisane, będzie widoczne tylko dla nas. Niestety, trochę zajmie mi zebranie Was wszystkich 'do kupy' i wysłanie zaproszenia.
Prośba do mam, które nie mają jeszcze swojego konta - załózcie je proszę.
Muszę po kolei wysyłac zaproszenie do Was wszystkich, więc troszkę czasu mi to zajmie. Sprawdzajcie prosze Waszą skrzynkę z wiadomościami (prawy górny róg).

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Ana ja dwa dni przelezalam na porodowce wiec wiem, ze Cie nosi i roznosi. Powodzenia, moze to bedzie juz dzis!!
Dziewczyny macie jakies sprawdzone sposoby na to zeby Maluchowi sie odbilo? Leo czesto nalyka sie powietrza przez to ze zalewam go mlekiem a niestety nie zawsze mu sie odbije i pozniej walczy e e e e... Szkoda mi go :(

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko mała instrukcja, jak odpalic prywatne forum na telefonie (do tego trzeba będzie użyć kompa, neistety).

- wchodzimy na forum prywatne na kompie, następnie wchodzimy w założony tam wątek i wtedy kopiujemy do niego link.
- link wklejamy np. do maila, do massengera, czegokolwiek, czego uzywacie na swoich telefonach
- w telefonie wchodzimy zwyczajnie w nasze parentingowe forum, logujemy się.
- wchodzimy w maila czy massengera, otwieramy przesłany sobie link -> jesteśmy na prywatnym forum.

Skorpionka, planujesz dołączyć? nie mogę wysłać Ci zaproszenia, bo nie masz konta :/

-

Odnośnik do komentarza

Ok, u mnie działa :)
reasumując:

- wchodzimy w wiadomosci i kliknieciem na link potwierdzamy chęc bycia na forum prywatnym,
- wracamy na forum ogólne i klikamy na przesłany przeze mnie link w moim poprzednim poście,
- wątek prywatny się odpali, zapisujemy sobie link w ulubionych czy co tam macie w swoich telefonach,
- powinno działać.

jesli ktoś nie dostał zaproszenia - piszcie.

Odnośnik do komentarza

Super z tym prywatnym forum :) czekam na wiadomosc :)
Ja na niedzielę mam termin i mam juz dosyc, problemy z zoladkiem... jak tylko sie poloze to czuje jak mi sie wszystko z niego wylewa... (sory za bezposredniosc ) ale juz na prawde nie wyrabiam, a tak to co zjem to mega zgaga, no a cos jesc trzeba... macie jakies sposoby na to? Bo biore syrop na zgage i renii ale pomaga tylko w momencie kiedy biore a pozniej wraca na nowo, migdaly i mleko tez nie daja rady.
W niedziele mam dzwonic do szpitala, jesli nic sie samo nie ruszy, to mi masaz szyjki zrobia... ale mam nadzieje ze do tego czasu juz bede po ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkk2n0ac36k31jo.png

Odnośnik do komentarza

Martusha, zaproszenie wysłane.
Na zgage mnie tez nic nie pomaga. Tragedia.
i ten ucisk na pecherz... W dodatku mam cały czas duże upławy i to tez spędza mi sen z powiek. Niby lekarz na IP w ostatni piątek stwierdził, że to nie wody, ale ja się cały czas martwię...
Zaczęłam dzisiaj 39. tydzień. Czyli jeszcze ten i przyszły...i jeśli nie urodze, to kolejny i dopiero wywołanie. Straszne :(

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Mogu oczywiscie ze planuje ale musze wreszcie usiasc kiedys do kompa bo juz wieki go nie odpalalam.. Postaram sie ogarnac dzis wiwczorem.
Owca obejrzalas ten filmik ktory ostatnio wysylalam? Tam jest super wytlumaczone ktory dzwiek malucha to potrzeba zeby sie odbilo. U nas to sie na prawde sprawdza. Niestety samo poklepywanie i przewieszenie przez bark nie dziala..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny można w ustawieniach przeglądarki na telefonie ustawić wyświetlenie strony w wersji na komputer i wtedy wszystko odpala się na telefonie dokładnie tak jak na kompie ;)
Ja dziś nie nadążam z wkładkami, nie wiem czy to czop czy co się dzieje ale jak tylko zepnie mi się brzuch to na wkładce galaretka...(sorki za obrazowość) czuje się super poza dziwnie napuchniętą twarzą

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc9vvj3tedvfnf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...