Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Mi czasami prawe ucho, ale to na chwilkę i bardzo sporadycznie. Za to nos non stop mam zatkany i często krwawi... ale mój lekarz mówi że dopóki to nie jakieś wielkie krwotoki i nie codziennie to się mam nie martwić:)
Dzięki dziewczyny jeszcze raz za słowa otuchy, nigdy nie poddawałam się wpływom ale jakaś rozedrgana jestem i stąd moje wątpliwości. Niedługo idę podglądać Stefcia, mam nadzieję że wszystko ok:)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc9vvj3tedvfnf.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia- tak. Najgorzej jest po nocy. Jak mam wstać to czuje się jak emeryt ;) nie wiem czy to kosci czy bardziej pachwiny- ścięgna. Biodra to bolą ale po calym dniu chodzenia czy stania. Od 2 tygodni mam tak co rano. Raz bardziej, raz mniej ale tak- boli. Wydaje mi się to normalne. Brzuch rosnie, sciegna itp.

Odnośnik do komentarza

Tosca co do uszu to nie ale za to nos mam ciągle zatkany a najgorzej w nocy.
Sylwia mnie pachwiny nie bolą ale raczej mięśnie bo się rozciągają. Czasem jak kichne lezac w lozku tak po całym dniu to aż mnie zegnie z bólu ;) no cóż wszystko się rozciąga ;)
ana17 masz rację kwestia imienia jest bardzo ważna. Rozmawiałam o tym z mama i powiedziała mądrze, żebym wybrała takie imię które dziecku nie będzie uprzykrzac życia bo nam może się podobać a później dzieci znjada przezwisko i nasz synek nie bedzie lubił swojego imienia. Wiec chyba zostanie Przemek ;)

https://www.suwaczek.pl/cache/dd63331289.png

http://s3.suwaczek.com/201711191770.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam cale zycia zatkany nos przez alergie i naczynioruchowy niezyt,ale faktycznie w ciazy z tym jakos gorzej.Gin mi powiedziala,ze moge stosowac donosowo sterydy,jak do tej pory i nawet recepte mi wypisala.I dodatkowo niemilosiernie boli mnie kosc ogonowa.Zglosze to na wizycie,ale musze jeszcze przetrwac dwa tyg.

Odnośnik do komentarza

Hejka!! Nie martwcie się gadaniem innych apropo imienia:)Zawsze będą się mądrzyć, a szczególnie teściowie)My nikogo nie słuchamy. Jak każdy się pyta o imię, mówimy, że nie mamy- bo miała być Agatka- a tutaj mały bąbelek. Chyba zostanie Jackiem:)Bo może Agatka się jeszcze trafi:)Jeszcze pomyślimy i coś wybierzemy sami:) My po wczorajszym kolejnym połowkowym w szpitalu na dyżurze u naszej lekarki- bo mały ostatnio nie do końca współpracował i chciała go jeszcze pooglądać. Ale chyba pomogły wypite te ze 3l wody bo pływał słodko. Wszystko pomierzone i chłop jak dąb:)Tylko siedział po turecku i płci nie potwierdziliśmy, ale chyba zostanie chłopczyk:)

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqe6hhw5c61oj2.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia powodzenia, żeby wszystko było dobrze widać :)
My wczoraj tylko na szybko zajrzeliśmy do Stefcia i wierciuch jest straszny, na szczęście wszystko ok. Ja dostałam leki na pękające naczynka. Ale na szczęście mogę znów ćwiczyć i jeździć na rowerze stacjonarnym:) Niestety dostałam zakaz wyjazdu w góry:( Ale najważniejsze że z małym wszystko ok. Dziś rano strasznie się rozpychał aż do granic możliwości, co chwilę robiła mi się górka na brzuchu:) coś wspaniałego:)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc9vvj3tedvfnf.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia jak będzie za mocno brykał to też niedobrze :) u nas maluszek był spokojny i wszystko poszło szybko, sprawnie, tylko twarzy nie mógł zobaczyć, bo się odwrócił. Ale nastepne usg jest w 22+3 to myślę, że gin jeszcze zdąży ją obejrzeć :)

U mnie nos zatkany i lekki katar od początku ciąży. Czasami też dzwoni w prawym uchu, ale nie zatyka. O krzyżu i biodrach już nie wspomnę i o lekkim śnie :/ jak wstane o 2-3 na siusiu, to mogę już zaczynać dzień.
Na szczęście upały minęły, teraz mamy deszcze, niezamowita ulga :)

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Ostatnie usg miałam w 13 tygodniu i wtedy wskazania były na dziewczynkę a potwierdzenie będę miała dopiero 12 lipca na usg połówkowym.na ostatniej wiZycie lekarz stwierdził że nie ma sensu bez potrzeby naswietlać i tylko zmierzył tętno dzidziusia, zbadał szyjke, ciśnienie, zerknął na wyniki badań z krwi.Ale mam nadzieję że nic się nie zmieni i zostanie Łucja . dziś mam jakiś dziwny dzień.córka bawi się w pokoju, mąż w pracy na drugą zmianę,za oknem grzmi i pada deszcz. Dzidziuś w brzuszku też spokojny,z czasu do czasu da i sobie znać i kopnie.

Odnośnik do komentarza

Tosca,mnie ta kosc najbardziej boli podczas chodzenia, stania i schylania. Wtedy siadam i juz wstac nie moge. A moj dwulatek mnie nie oszczedza.
Dziewczyny,zazdroszcze Wam,ze tak konkretnie czujecie ruchy maluchow. Ja mam lozysko na scianie przedniej i praktycznie malego nie czuje. Dobrze,ze mam detektor tetna plodu. Inaczej bym sie zamartwila.

Odnośnik do komentarza

Ostatnie usg miałam w 13 tygodniu i wtedy wskazania były na dziewczynkę a potwierdzenie będę miała dopiero 12 lipca na usg połówkowym.na ostatniej wiZycie lekarz stwierdził że nie ma sensu bez potrzeby naswietlać i tylko zmierzył tętno dzidziusia, zbadał szyjke, ciśnienie, zerknął na wyniki badań z krwi.Ale mam nadzieję że nic się nie zmieni i zostanie Łucja . dziś mam jakiś dziwny dzień.córka bawi się w pokoju, mąż w pracy na drugą zmianę,za oknem grzmi i pada deszcz. Dzidziuś w brzuszku też spokojny,z czasu do czasu da o sobie znać i kopnie.

Odnośnik do komentarza

Nasz Staś bombarduje w zależności od dnia. Czasem czuje serie kopniakow po kazdym posiłku, a czasem siedzi cichutko 2-3 dni. Są tak mocne, że boje się co będzie później przy 3kg dziecku. Miłe to jest i przesłodkie ;) pogoda u nas w Szczecinie straszna. Duchota, parno, a popadac nie chce ;(

Odnośnik do komentarza

Tosca raz na jakiś każdemu wolno. Ja też czasami podjadam córci frytki jak odwiedzimy McDonalda.ale ostatnio coś mi waga idzie dużo do przodu ale podjadam na nieszczęście słodycze ale nie mogę się oprzeć a truskawki najlepsze z cukrem .ale obiecuje poprawę bo mi biodra wysiada do listopada.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...