Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madzia2017listopad

Witam jestem nowa,miałam juz pierwsza wizyte i byłam w 6tyg,teraz koncze 7tyg i juz biło serduszko. Nastepna wizyte mam na 28.04,będę mama po raz trzeci w domku mam dwie śliczne córeczki,różnica między wszystkimi dzieciaczkami będzie co trzy lata. Termin mam na 27.11. Niestety wyszło,że mam torbiel na jajniku,już po raz drugi tym razem mniejszą niż pierwszą. Czekam do wizyty.

Odnośnik do komentarza
Gość żurawinka

Witajcie nowe mamy :)
Duzo podwojnych maluszkow listopadowych :)
U mnie z usg dzis zaczynam 9tc. Na poprzedniej wizycie bylo juz serduszko, wyniki ok.
Koszmarnie sie czuje - mam mega mdlosci, chce mi sie spac caly czas, wszystko mnie boli. To samo bylo przy corce. Ech wyczekuje do konca 3 miesiaca..
Pogoda paskudna nawet nie ma jak wyjsc na spacer, wiec sie z maluszkiem kisimy w domu.

Odnośnik do komentarza

Ja na ostatniej wizycie chciałam posłuchać serduszka ale mi lekarz powiedział że przed 10 tc jest to zabronione bo maluch jest za mały i jest za duże promieniowanie dla niego czy jakoś tak. Ale za tydzień prenatalne także mam nadzieje ze będę mogła usłyszeć:) ja też jestem wiecznie zmęczona aż mi głupio. No i kaszel mnie nie opuszcza od miesiąca nie mogę sobie z nim poradzić

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Monixs ja zdecydowalam sie tylko na usg. Bo tet pappa wskazuje tylko prawdopodobienstwo/ryzyko a usg bylo dla mnie istotniejsze. Chociaz na podstawie wieku i NT lekarz tez mi wyliczyl. Poza tym nawet gdyby ryzyko wyszlo duze to nie przerwalabym ciazy, a tak mysle ze stres mam mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Ja tez sie bardzo stresowalam. To chyba normalne. Kazdy marzy zeby dziecko bylo przede wszystkim zdrowe. A niestety im wieksza swiadomosc tym wiecej obaw... czasami wolalabym wiedziec mniej ;)
U nas nie bylo jeszcze widac, czy to chlopczyk czy dziewczynka. Z Synkiem dowiedzialam sie na polowkowym.

Odnośnik do komentarza

Witam nowe Msmuski:)

Boli mnie dzisiaj brzuch i okolice pachwin. W pracy cały dzień przed kompem i to pewnie jedna z przyczyn. Cały czas upewniam się czy nie ma plamien. Byle do poniedziałku :)

Muszę poczytać o tych badaniach bo 10lat temu robiłam tylko co miesiąc usg i po 20tyg. to szczegółowe usg. Wiem, ze w 28t muszę kupić zastrzyk z immunoglobulina,bo jest zalecana ale nie refundowana.
reszte muszesię oduczyć

Odnośnik do komentarza

Witam nowe Msmuski:)

Boli mnie dzisiaj brzuch i okolice pachwin. W pracy cały dzień przed kompem i to pewnie jedna z przyczyn. Cały czas upewniam się czy nie ma plamien. Byle do poniedziałku :)

Muszę poczytać o tych badaniach bo 10lat temu robiłam tylko co miesiąc usg i po 20tyg. to szczegółowe usg. Wiem, ze w 28t muszę kupić zastrzyk z immunoglobulina,bo jest zalecana ale nie refundowana.
reszte musze się douczyć

Odnośnik do komentarza

Hej, pochwalę się też dzisiejszą wizytą, maluszek ma 3,3 cm i podrósł, więc albo owu była wcześniej, albo będzie kawał bobasa :D 4 dni do przodu i termin porodu zmieniony, z 21.11 na 14.11.
Jestem taka szczęśliwa, jesteśmy już naprawdę dalej niż poprzednio. Wtedy nie zobaczyłam nawet serduszka :(
A dziś gdy zobaczyłam jak bryka po macicy to w szoku byłam! I nic nie czuć! :) uśmiech nie schodzi mi z twarzy, to jest niesamowite :)
Tak jak MietowaOna też byłam z mężem, chyba dopiero odczuł, że "jesteśmy" w ciąży :D
Obyśmy już do końca miały same takie radosne chwile :)

A tu profil naszego Robaczka ;) ❤

monthly_2017_04/mamy-listopadowe-2017_56800.jpg

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...