Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

w czwartek miałam wizytę
u dzidziusia wszystko pięknie. 8 maja mam badania prenatalne. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Owca bardzo trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze z Tobą i dzidziusiem.
Ja też miałam 2 lata temu problem ze zdrowiem. Mam nadzieję, że ciąża skończy się ok i dla mnie i dziecka.
Wesołych Świąt dziewczyny. Ja to już bym wszystko jadła ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/6dg3c0y.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Jak wszystko pójdzie OK to również zostanę listopadowka.
Póki co to u gina bylam 2x. Raz dojrzał białą plamę. Ostatnio zaskoczył mnie odwracając monitor w moją stronę pokazując 2worki owodniowe. Niestety bez zarodków. Za tydzień kolejna wizyta i wszystko powinno się wyjaśnić. Jestem przed 40 więc chyba stąd te bliźniaki...
Najważniejsze żeby jajo/jaja nie zostały puste.
Ps. Jeszcze się nie oswoilam z mnoga ciaza

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :*

Wszystko da się przeżyć i alergię, krwiaki i ciążę mnoga :) mam to wszystko :)
Krwiaki- dostałam duphaston i wylaly się ze mnie czarna,brązowa z krwinkami krew plamienie. I już podobno jest czysto ostatnio takie brązowe uplawy miałam może się do końca jeszcze nie oczyscilo w poniedziałek mam usg i zobaczymy.

Ciąża blizniacza ;) z tym się chyba nie da oswoić ;) ja raz płacze raz się cieszę, najważniejsze żeby dzieci były zdrowe a reszta jakoś będzie.

Na alergie dostałam od pneumologa /alergologa 2X dziennie nasivin soft do nosa i 2x dziennie fanipos też do nosa. Katar mniejszy i flegma sama zeszła. Nie wiem czy można brać to w ciąży ( nie czytam w internecie) dostałam od dobrego lekarza i działa.

W szpitalu podawali mi hydrosyzyne 3x dziennie a są to leki z grupy C czyli niebezpieczne u kobiet w ciąży a każda kobieta na patologii ciąży to dostaje :) nie ma co czytać tylko brać jak lekarz zleci.

U mnie pogoda piękna i chce się żyć gdyby nie te okropne mdłości. Dziewczyny zaczęły wam mdłości, wymioty już przechodzić???
U mnie dziś jest 9+1 tydz i nic nie jest lepiej.
Ps: dzięki wam teraz wiem jak liczyć tyg ciąży. Do tej pory każdy liczył inaczej położna że jestem w 9 tyg a nie 10 lekarz 9 +1 a ja sama nie wiedziałam jak ktoś się mnie zapytał który to tydz co powiedzieć.
Pozdrawiam miłego dnia :*

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Wiamy kolejna listopadowke!
Evil2 super ze prenatalne dobrze! To pierwsze wyniki na forum i obysmy wszystkie mialy dobre wiesci. Ja mam za dwa dni, troche sie boje ale sie doczekac nie moge.
Kasiu masz super pozytywne podejscie.
Dziewczyny moze to wydac Wam sie szalone, ale mam wrazenie ze czasami czuje takie musniecie w brzuszku. Pierwszy raz wydalo mi sie ze to za wczesnie, ale sie powtorzylo kilka razy. Z pierwszym dzieckiem poczulam ruchy ok 20tego tygodnia, ale podobno przy kolejnym dzieciaczku czuc wczesniej, wiec moze...
Pozdrowienia Babeczki

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi czy to jest normalne, że nic mi się nie chce? Do tego stopnia, że potrafie przeleżeć lub przespac caly dzien? Zaczynam się martwić. Czuje sie jakbym miała jakiegoś doła, depresje. Nie jestem w stanie zrobić obiadu, posprzątać w domu...NIC! Nawet fajne rzeczy typu kino, basen cokolwiek nie wchodzi w gre taka senna i przybita się czuję...

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Owca ja w pierwszej ciazy przespalam trzy pierwsze miesiace. Wracalam z pracy o 17 i szlam do lozka. Takze na pewno nie jestes sama. Teraz tez czesto jestem zmeczona i bez energii, ale wiem, ze samo sie nie zrobi. Na szczescie zaliczam popoludniowa drzemke z synem i jakos daje rade. Ale mam nadzieje ze niedlugo moce wroca :))

Odnośnik do komentarza

Za mnie wszystko robi mąż. Pierze, sprząta, przywozi jedzenie, chodzi do pracy... aż mi wstyd. Sama siebie nie poznaję bo zawsze to ja go ganiałam. Teraz jakbym mogła to nawet bym się myć nie chodziła bo nawet tego mi się nie chce. Przerażające. Muszę się chyba trochę zmusić choćby do spacerów bo takie kiszenie w domu to tylko pogłębia mdłosci i doła.

Odnośnik do komentarza

Szczęściara hmmm,jakoś do mnie nie przemawia. male mieszkanie, ogromna roznica wieku między pierwszym a 'maluchami' a mną. boję się jak cholera przez to,żeby były zdrowe. A z drugiej strony żeby były, chcę zobaczyć zarodki i zdrowe serducha.Jak ogarnąć maluchy w jednej chwili.wczoraj widziałam matkę z podwójnym wózkiem...ale szeeeeroki. Pisze nieskladnie ale bliźniaki do mnie nie dochodzą.Jeszcze tylko do poniedziałku i będę wiedziała.
Pomoc szczęściu pomaga późny wiek mamy

Odnośnik do komentarza

Zaczynam 10. tydzien. Mdłości mam lekkie, do przeżycia ( w pierwszej ciązy było gorzej), ale to zmęczenie... ja też całymi dniami leżę (poza czasem, kiedy jestem w pracy, na szczęście tylko 4 godziny). Biedny synek snuje się po domu i czeka, aż wróci tato i się z nim pobawi. Jeszcze jakby świeciło słońce, to pewnie wzięłabym go na spacer... No nic, jeszcze chwila i to minie. W ciązy z Mikołajem taki stan trwał mniej więcej do 12 tygodnia, później już wszystko ok.
Gratuluje wyników badań i ciąż mnogich :)

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Owca ja mam to samo, pocieszę Cię :)
Chociaż mdłości mi minęły niedawno i trochę więcej siły dostałam, to leżałabym, spała i jadła w kółko.
Trochę się martwię tym, że minęły, ale podobno w tym tc to już normalne. Wizyta pojutrze.
Z innych objawów, które biorę za dobry znak bo poprzednio tego nie miałam to siateczka grubych niebieskich żył na dekolcie i piersiach. Skubane, po same obojczyki są :D oby to znaczyło że jest dobrze.
Nowa nie martw się, dasz sobie radę. Jak jest taka różnica wieku pomiedzy pierwszym dzieckiem a tymi, to masz już kogoś do pomocy. Trudniej jest jak się ma malutkie dziecko i do tego dojdą jeszcze 2. Tak mi się wydaje. Będzie dobrze.

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Ostatnimi czasu moglam jeść tylko kiwi, gruszke lub moje ulubione śmierdzące na zabój chrupki. Codziennie inny smak. A to serowe, pomidorowe, pizza itp. Posluchałam "rady" że musze kefirek! I przez 3 godziny ten kefirek to mi z 6razy wylatywał;) apogeum! Jak niemowlakowi. Będę jeść śmierdzące chrupki do samego końca i jeden dzien dlużej ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...