Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś rano się smacznie przeciągałam i cos mi w szyji strzyknęło i chodze w szalikach ma
Nasmarowana maścią końską. Tragedia. Do tego zwymiotowałam mężowi w aukcie hehehe ;) ale nie dużo;D ... Dzis wedlug OM zaczął mi się 11tydz, a jeszcze nie slyszelismy serduszka;( w środe wizyta.

Odnośnik do komentarza
Gość mamuska89

@nooola @janinka2 ja tez długo bładziłam po internecie az sie napotkałam na szkołe prenalen, tam jest kurs i porady od a do z.
ja tak samo miałam w pierwszej ciąży, ze mi zabronił lekarz jesc surowych warzyw. a to bylo strasznie uciazliwe dla mnie bo zawsze cwiczyłam i bylam w tej generacji fit ;) wiecie, wszystko zdrowe i eko. no ale dalam rade

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Zwariowana ta marchewka to ze wzgledu na cukier. Bo gotowana marchew ma duzo wiekszy indeks glikemiczny niz surowa. Tak samo buraczki. Ale na to uwazac musza te ciezarne, ktore maja problem z cukrem w ciazy.
Owca rozgrzewaj i moze niech maz wymasuje. Oby szybko przedzlo. Mialam tak kilka razy wie wiem jakie to nieprzyjemne uczucie.
Milego weekendu Babeczki!

Odnośnik do komentarza
Gość halka12345

Witam
Z moich obliczeń wynika, że również będę listopadową mamą :) Ostatnia miesiączka 18.02
beta 1 - 2559
beta 2 - 5120
Byłam u lekarza, rozmiar pęcherzyka prawidłowy, dostałam skierowanie na badania, w poniedziałek kolejna wizyta, trzymać kciuki
:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość żurawinka

Wczoraj robilam bete - lekarz dla pewnosci zalecił zrobic, po tym jak serduszka na 1 wizycie nie bylo slychac. I wynik: 97841! :)
U mnie ostatnia @ 10.02.
Co do diety w ciązy to nalezy sie przede wszystkim zdrowo odzywiac, pic duzo wody, ruszac sie, wyeliminowac cukier/slodycze. Dziewczyny z cukrzycą to juz inaczej; muszą uwazac na to co jedzą, co podnosi im cukier, unikac produktow z wysokim ig.

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Oocia a mialas problemy z zoladkiem przed ciaza? Bo ja na samym poczatku mialam straszne bolesci, ale o dziwo ostatnio jakos sie uspokoilo. Niestety w zamian przyszedl problem z zaparciami mimo, ze staram sie jesc zdrowo. Podobno progesteron tez sprzyja problemom z trawieniem, wiec mam nadzieje ze jak niebawem skoncze go brac to znowu bedzie lepiej. Poki co kazdorazowo po toalecie od tego ucisku boli mnie brzuch i martwie sie zeby nie zaszkodzilo to Maluszkowi. Planuje przyspieszyc wizyte u lekarki zeby cos moze mi poradzila.
A moze ktoras z Was tez sie z tym boryka i macie dobre rady?
Milej niedzieli

Odnośnik do komentarza

Skorpionko ja znów na odwrót, mam częste odwiedziny toalety,a pomagają mi w tym jabłka wczoraj zjadłam 2 i rano już 2 razy byłam. Jak u was samopoczucie? bo u mnie dziś kiepsko, mimo ładnej pogody, ja jakaś do niczego, słabo mi nawet się zrobiło w kościele. Może też spadek cukru, bo słodyczy nie jem. miłego dnia

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqe6hhw5c61oj2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Dzieki Babeczki!
Sprobuje tych sliwek i moreli. Moze akurat poratuja. Jablka, jogurty, otreby to niestety za malo na razie.
Kasiu a dzieki temu ze Synek potrzebuje to u nas stopien w toalecie na stale i od dawna ja tez go uzywam. Wczesniej intuicyjnie a dopiero ostatnio natrafilam na filmik to tlumaczacy.
U nas dzis wreszcie byla piekna sloneczna pogoda. Caly park pachnie kwitnacymi bzami, drzewkami owocowymi i magnoliami - uwielbiam wiosne!!

Odnośnik do komentarza
Gość Halka1235

Dziewczyny u mnie nieco łagodniej. Oprócz boli brzucha i czasem głowy nie mam żadnych mdłości, wymiotów, zaparć :) martwią mnie jedynie dziwne skoki ciśnienia bo przed ciąża zawsze miałam niziutkie ciśnienie. Macie tez tak?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny dzisiaj zaczynamy 10tc :) bardzo mnie to cieszy bo mam nadzieje ze te wszystkie dolegliwości za kilka tyg się skończą :) termin z om na 4.11 a z usg na 13.11 różnica jest ale to co :)
A teraz z innej beczki :) pytanko do ma co mają 2 letnie szkraby w domu jak sobie radzicie chodzi mi o to czy dźwigacie maluszki czy znosicie je po schodach albo coś ?? Mój synek waży ponad 15kg jest mega ciężki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Olcia ja mam latwiej, moj ma juz 3,5roku i wazy 16kg wiec go nie nosze od dawna. Ale lubi czasami wejsc na rece sie poprzytulac, no a teraz robimy przytulasy na lezaco/siedzaco.
A w temacie dzieci to mam tez pytanie - kiedy Waszym zdaniem jest dobry czas zeby powiedziec Maluchom, ze w domu bedzie dzidzius?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...