Skocz do zawartości
Forum

allergia


Rekomendowane odpowiedzi

Mógł by mi Pan pomóc w ocenieniu co zaatakowało rękę mojej córci dermatolog rozkłada ręce córka smarowana była dermaveel primafukort elitasone i i teraz hydrocortsonum ale zamiast poprawy jest gorzej rozprzestrzenia się to po całej rece i pokazało się na drugiej dziecko nie miało zmienianego jadłospisu, mamy w domu psa ale od jej urodzenia i ostatnio było malowanie proszę o pomoc przesyłam zdjęcie jak obecnie wygląda rączka takie coś jest na obydwóch rączkach

monthly_2017_02/allergia_54856.jpg

Odnośnik do komentarza

a mam jeszcze jedno pytanie mam też 6 letnia córcie u której stwierdzono przerośniecie 3 migdała. Miała bardzo częste infekcje i wszystkie praktycznie kończyły się zapaleniem płuc bardzo chrapała w nocy. Teraz od 4 miesięcy jest na kinder immun i wszystko jak by reką odjął nie choruje nie chrapie. mieliśmy wyznaczony termin na zabieg ale ona jak tylko słyszy o szpitalu odrazu dotaje temperaturę i nie poszliśmy. teraz nie wiem czy robić zabieg czy nie boję się bo ona strasznie przechodzi narkozę jakmiała robioną tomografię głowy miała pod narkozą to niby się szybko wybudziła ale jak zasneła spowrotem po 2 godzinach stwierdzono ze ma bardzo duży spadek cukru i podali jej 4 butelki glukozy dopiero się wybudziła , przeżyłam koszmar jak mi powiedzieli ze może zapaść w śpiączkę. Przeszła mononukleozę i ksztusiecmiała problemy z plytkami krwi leżeliśmy w szpitalu z podejrzeniem białaczki ogólnie Otylia przez 6 lat swojego życia w szpitalu była 24 razy. Co by Pan polecił wycinac ten migdał czy nie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...