Skocz do zawartości
Forum

Chłopczyk czy dziewczynka ???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem mamą dwóch kochanych synów teraz ciąża nr 3 ;-)
Od początku miała być dziewczynka teraz w 20tyg Pan doktor stwierdził że chyba jednak synio :-)
Miała może któraś mamusia tak iż miał być syn a była jednak córka???
Ja wiem że najważniejsze żeby było zdrowe dzieciątko ale fajnie byłby nie tez córeczkę
W załączniku zdjęcie ostatniego USG

monthly_2017_02/chlopczyk-czy-dziewczynka_54826.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Przyszła

Witam serdecznie właśnie dowiedziałam się ze jestem w ciąży mój partner z krytym jesteśmy od 6 lat stwierdził ze sama to zaplanowałam nic z nim nie uzgadniając i ze to ja mam teraz problem co z tym zrobię ale on od tego umywa ręce , kochamy się mieliśmy plani ale teraz wina jeste moja i ze teraz mi nie ufa i prawodopodobnie odejdzie co mam z tym zrobić proszę o wskazóweki

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję,że Twój partner powiedział tak będąc zaskoczonym i jeszcze przemyśli swoje ojcostwo. Pamiętaj,że teraz najważniejsza jesteś Ty i dzidziuś,zdrowo się odżywiaj, odwiedź ginekologa jeśli jeszcze nie byłaś. Pamiętaj,że jesteś teraz odpowiedzialna nie tylko za siebie. I głowa do góry, będzie dobrze

Odnośnik do komentarza

Czasami tak bywa że facet przestraszy się ciąży. Mój mąż też miał kilka dni powiedzmy ciężkich.. prawie tydzień płakałam bo ciąża była wielkim zaskoczeniem. Też słyszałam że to zaplanowałam i inne bzdety.. Byłam twarda i stwierdziłam że skoro Bozia dała tą fasolkę to po to żeby na stare lata radość przyniosła nam i wzięłam się w garść. Z nim czy bez niego wychowam to dziecko. . Teraz konczymy pierwszy trymestr,mąż wspiera mnie a na usg biegnie pierwszy żeby zobaczyć maleństwo. Myśl pozytywnie a wszystko się ułoży. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł1986

Moja żona zaszła w ciążę byłem w szoku bo staraliśmy się 4 lata ale niestety mamy już dwie córki i ta droga miała być chłopcem a ciąża która teraz mamy jest siódmą. Na początku nie cieszyłem wcale i odsunąłem się od żony nie wierzyłem że ta ciąża wogóle ma szansę żona strasznie to przeżyła odsuneła się odemnie. Gdy zobaczyłem pierwsze USG i zobaczyłem moje dziecko ten mały cud który żona nosi pod sercem dopiero do mnie dotarło ile to dla mnie znaczy i jak skrzywdziłem żonę. Mężczyźni są prości i w nie których sytuacjach głupi więc zamiast stawić czoła uciekamy i zwalamy winę na innych ale jeśli facet naprawdę kocha to się ogarnie i będzie wspierał a jeśli nie ma jaj ani serca to H...mu w D.... dziecko to cud i bezwarunkowa miłość

Odnośnik do komentarza

U mnie było tak,że w 14 tyg - na prenatalnych lekarka stwierdziła, bez watpliwosci,że chłopak!! Mąż wychodził z badania dumny jak paw... nakupilismy niebieskich kucyków,paputkow,poduszeczkę w. Zakopanem..... W 20 tyg- na polowkowym- ptaszka już nie było.... odleciał.... Nie zapomnę miny męża- dosłownie przez ułamek sekundy, ale nie zapomnę tego zawodu w jego spojrzeniu na monitor... Ja,przez parę kolejnych dni chodziłam jak struta, przeżywałam " stratę" synka.... I jakkolwiek to durnowato nie zabrzmi, po prostu na skutek pomyłki i pewniactwa- zupełnie niepotrzebnego.... lekarki, na prawdę pojedlismy beznadziejnych emocji, myślałam że ja uduszę,na dvd jednak mam dowód na to,że ...mogła się pomylić, to widocznie był kawałek pepowiny... Urodziła się nam cudowna Martusia , bardzo się cieszylismy z coruni ,mimo że miała być chłopakiem...
Teraz jestem w 17 tyg i 4 dniu, na prenatalnych lekarz domniemal w 13 tyg kolejna dziolszke:) 3 tyg później moja pani gin zobaczyła chłopaka, hi,hi.... no to wiemy tyle co przed jakimkolwiek usg.... ale mamy już w tym temacie totalny luz, jeśli nie jest nam pisany chłopczyk to będziemy mieć 3 dziewczynkę ( bo mam już jedna z poprzedniego małżeństwa), najważniejsze jest zdrowie dziecka a nie jego płeć. A lekarze nie powinni wróżyc z fusow, bo mogą czymś takim narobić krzywdy ludziom.

Odnośnik do komentarza

Płec nie zależy od faceta tylko glownie od tego ile od stosunku była owulacja, u nas było tak że mąż wiedział że będzie chłopak, na prenatalnych w 13tc się to potwierdziło, między nogami był maszcik, nie było mowy o pomylce, w 20tc już jajeczka nam pokazano, a w środę się wszystko potwierdzi gdy mały zostanie wyjety ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

A ja mam chłopca i dziewczynkę, w żadnej z ciąż lekarz na usg się nie pomylił... Tak koło 20 tyg wiedziałam już "co" będzie.. A teraz 3c, 22 tydzień i nic nie wiadomo. Tyle tylko ze mój synek ma zdiagnozowany autyzm a córcia jest zdrowiutka, dlatego modlę się o dziewczynkę, bo prawdopodobieństwo asd jest 4:1 dla chłopców.... Dziewuszki są chyba...silniejsze, trzymujcie za mnie kciuki

Odnośnik do komentarza

Ja mysle, że madziak trochę racji ma. To, że plemniki męskie są szybsze i słabsze a żeńskie wolniejsze ale bardziej wytrzymałe to jest fakt. Nie zawsze jednak metoda na bliskość owulacji się sprawdza, ponieważ bardzo często mężczyzna ma znaczną większość jednego rodzaju plemników.
U mnie pierwsza ciąża to wpadka na długo przed owulacja i jest dziewczynka, druga ciąża z testami owulacyjnymi i celowaniem na chłopca no i się sprawdziło. Zobaczymy jak teraz będzie;) Koniec końców, zawsze jest 50% szans, że teoria się sprawdzi...

https://lb1m.lilypie.com/jKB1p1.png
https://lbym.lilypie.com/XEgap2.pnghttps://lb3m.lilypie.com/UJcJp2.png

Odnośnik do komentarza

U nas do 20 tyg. miał być chłopiec. Oczywiście w ferworze nakupowałam ubranek chłopięcych, po czym w 30 tyg. były widoczne dziewczęce narządy rodne??!! Do porodu żyjemy z myślą, że jednak będzie dziewczynka, ale nie zdziwię się jeśli nieoczekiwanie wyrośnie siusiak w ostatniej chwili skoro 4 różnych lekarzy miało inne zdanie co do płci...

Odnośnik do komentarza

andan
Hej! Ja też mam już 2synow 7 i 8 lat i teraz jestem prawie w 20tyg j na prenatalnych niby lekarka widziała że coś tam dynda ale nie jest pewna czy napewno i że dowiem się w późniejszej ciąży. Później na kolejnych wizytach ino coś jakby się potwierdzalo ... teraz to ani razu nie było mowy że dziewczynka dlatego wydaje mi się że będzie chłopak. Czyli 3 synek!! A marzyła nam się z mężem córka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...