Skocz do zawartości
Forum

Jak ubrać dziecko do nosidełka?


Rekomendowane odpowiedzi

witaj.jesli chodzi o ubieranie malucha to jest zasada ze dziecko ma byc ubrane w jedna warstwe ubrania wiecej od ciebie.to zalezy ile stopni jest na podworku.jesli jest mroz ja Julce zakladam body z dl.rekawem na to bawelniana bluzeczke polarek i kombinezon.no i oczywiscie na nozki rajstopki spodenki i cieple buciki ,na glowke ciepla czapeczke i szaliczek..a w wozku okrywam kocykiem zeby tylko nie wialo.ale mowie to zalezy od pogody.jesli nie ma mrozu to oczywiscie rezygnuje np z polarku .musisz zdac sie na swoje wyczucie.wiesz przegrzac dziecko tez niedobrze ale jakby mialo zmarznac to tez prloblem.kieruj sie swoja intuicja.pozdrawiam i miych spacerkow.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Suzy to zależy gdzie idziesz z dzieckiem tym nosidełkiem ? Bo jesli na dwór to waidomo że musisz ubrać jedna warstwe wiecej niż ty tzn. Ja ubierałam zawsze tak body na to jakaś bluzeczkę śpioszki lub rajstopki i spodenki i zakładałam kurteczke lub jakis spiworek to wtdey bez spodni . A jesli idziesz do marketu to wiadomo musisz sciągnąć kurtkę czy śpiworek .Najlepeij patzrec jak dziecku jest cieplo na karku jesli ma cieple a nie spocone do dobrze jesli spocone to zanczy ze za grubo ubrane

Odnośnik do komentarza

Hejka!
wiecie co, ja swoja ubieram w troszke mniej rzeczy - dzisiaj miala body z dlugim rekawkiem i rajstopki a na to kombinezonik - taki z podbiciem polarkowym - no zimowy kombinezonik i czapeczka taka cienka pod kapturek.
Jak jest cieplej (bo dzisiaj mamy snieg) to body, rajstopki, na to kombinezonik - taki z pluszo-polarku (nie wiem dokladnie jak nazwac), czapeczka pod kapturek, wtedy ja tylko koszulka z dlugim rekawkiem i na nas obie poncho polarkowe.
Chusta (czy nosidelko) tez ogrzewa troszke.

Mai nigdy nie bylo za zimno, zawsze jest cieplutka.

Suzzy - tak jak pisaly dziewczyny - intuicja po pierwsze!
Napisz jak wyszedl spacerek!
:D

http://www.alterna-tickers.com/tickers/786895.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...