Skocz do zawartości
Forum

Mamy z Śląska i okolic


Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszka19842

co tu tak cicho!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaworzno zalało czy coś!!!!!!!!!
z tego co wiem to traba powietrzna przeszłą nad trzebinią a nie nad jaworznem!!!!!!!:Śmiech:
piszcie cos!!!!!!!!!
bo tu strasznie nudno!!!!!!!!!!!!!!!!:Męki::Wściekły::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Witaj Myszko - faktycznie jaworznicki watek mało rozwijający sie :-) Sama jakoś zapomniałam o nim :zaklopotany: - wystarczy zobaczyc wyrzej - obecnie moje mała ma prawie 17 miesięcy - ale ząłożycielka wątku - Starletka też chyba o nim zapomniała! Oddzywajcie sie kochane!!

Myszko a czy w parku na podłężu sa place zabaw dla maluchów?? Własnie nie bardzo mam gdzie małą wyciągać - na szczęście mamy swoje podwóreczko, ale ileż można siedzieć przed domem - Jula nie narzeka, ze mną ciut gorzej :Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

wisienkaaaaa
Witaj Myszko - faktycznie jaworznicki watek mało rozwijający sie :-) Sama jakoś zapomniałam o nim :zaklopotany: - wystarczy zobaczyc wyrzej - obecnie moje mała ma prawie 17 miesięcy - ale ząłożycielka wątku - Starletka też chyba o nim zapomniała! Oddzywajcie sie kochane!!

Myszko a czy w parku na podłężu sa place zabaw dla maluchów?? Własnie nie bardzo mam gdzie małą wyciągać - na szczęście mamy swoje podwóreczko, ale ileż można siedzieć przed domem - Jula nie narzeka, ze mną ciut gorzej :Oczko:



polecam idżcie do parku na podłęze jest tam super plac zabaw
_hustawki, zleżdzalnie piaskownica itd.
Julcia napewno sie nie będzie nudzić!!!!!!!
ja teraz próbuje jakas prace znalez ale mi nic nie wychodzi!!!!!!!!!!!!!!!
nie słyszałyscie o jakies ofercie pracy, chetnie sie tez jakims dzieckiem zaopiekuje poniewaz mój maz chodzi na nocki i z naszymkacperkiem bedzie miał kto zostać!!!!!!
buziaczki
a co u was słychac?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...