Skocz do zawartości
Forum

Ślady krwi w kupce


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jestem mamą 5-cio miesięcznego chłopca. Nasze problemy z kupką zaczęły sie około 6 tygodnia życia Jasia. Kupka zrobiła sie zielona i śluzowata. Karmię piersią i przestrzegam diety, odstawiłam wszelkie produkty mleczne, masło, sery, a nawet jajka. Niestety nie było zadnej poprawy, a lekarz stwierdził ze Jasiu ma taką urodę i samo przejdzie. Kiedy mały miał 3,5 miesiąca trafiliśmy spowrotem do lekarza ze względu na częste biegunki, mały wydalał dosłownie zieloną wodę. Kazano podawać mu Smecte i rozszerzyć jego dietę o kleik ryżowy. Kupka nareszcie zrobiła się żółta, przynajmniej ta po kleiku, bo po moim mleku nadal ma kolor zielony. Do tego wszystkiego w czwartym miesiącu spostrzegłam krew w kupie, trafiliśmy do szpitala, gdzie wylkuczono wgłobienie jelita, za to wykryto ropomocz, na który dostaliśmy Bactrim i na tym zakończyło sie leczenie. W tym momencie Jasiu konczy 5 miesięcy, dostał atopowego zapalenia skóry, a w kale, w śluzie znowu kilkukrotnie zauważyłam ślady krwi. Dodam ze kupki są dosyć rzadkie, bardzo śmierdzące i robi je do 6 razy dziennie, ma tez straszne gazy przy których sie pręży, ale prawidłowo przybiera na wadze. Niestety na kleik i marchewkę nie chce patrzeć, od czasu do czasu podaje mu starte jabłuszko zeby zagęścić kupkę. Lekarz nie chce nas skierować na testy alergiczne i inne badania, a ja boje sie, ze to moze byc cos poważnego, prosze o poradę, co moze powodować takie problemy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...