Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość agatinka987

Urlop macierzyński a własna firma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agatinka987

Witam
Jestem na urlopie macierzyńskim, który kończy mi się za 2 miesiące. Nie chcę wracać do pracy, gdyż nie wyobrażam sobie pracować na 2 zmiany przy małym dziecku (mąż pracuje na 3). Zastanawiam się nad założeniem własnej działalności. Chciałabym się was zapytać czy muszę czekać do końca urlopu macierzyńskiego? Planuję otworzyć sklep z akcesoriami dla dzieci. Jako młoda mam wiem mniej więcej co się sprzedaje. Znalazłam nawet firmę która zajmie się reklamą mojego sklepu [reklama usunięta] Co myślicie? Zaryzykować czy wrócić do pracy jednak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem za pracą etatową ;). Nie musisz wracać na 2 zmiany, możesz poszukać nowej pracy 1-zmianowej, albo pogadać z przełożonymi, żeby poszli ci na rękę.
Jeśli jednak przekonuje cię własna działalność, to nie ma przeszkód, żebyś ją założyła w trakcie trwania urlopu macierzyńskiego :)
Powodzenia :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi sie że przy własnej działalności jest więcej pracy niż się wydaje, zwłaszczza na początku i to takiej w różnych godzinach, w różnych miejscach. Trzeba jeździć, załatwiać, tym bardziej żę chodzi o sklep. Mysle że będziesz miała jeszcze mniej czasu niż na etacie. Pogadałabym z szefem, może będziesz mogła brać tylko jedną zmianę albo jakos inaczej to rozwiazecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...