Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ariadnaaa

ile trwa katar u dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ariadnaaa

witam, czy to normalne ze moje dziecko od miesiąca ma katar? ciągle chodzi zafluchane, nic nie pomaga, nie ma innych dolegliwości, tylko ten katar, dodam, ze tak jest każdej zimy - katar trwa 2-3 tygodnie, pare dni przerwy i od nowa. to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. U mojej córci przy przeziębieniu nie ma gorączki. Nie wygląda na osłabioną. Jest bardzo żywiołowym dzieckiem. Katar na początku jest wodnisty, a potem gęsty. Na początku (maksymalnie 4 dni) stosujemy nasivin, oczyszczamy ringosolem, odciągamy katarkiem (nie za często, bo odciąganie katarkiem może powodować kaszel). Zalegająca wydzielina też powoduje kaszel, zazwyczaj w nocy. Podajemy groprinosin (albo jego zamienniki). Po tygodniu nie ma już kataru. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowna Pani
Na początku Pani pisała że od miesiąca ciągle jest katar teraz czytam że jednak ustępuje na jakiś czas (przy okazji -pięknie sobie radzicie z toaleta nosa gratulacje !).

ale spróbujcie zrobić badania alergiczne zwłaszcza że jak piszecie sytuacja się zimą powtarza. nie zaszkodzi sprawdzić
. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość liska

U mojego dziecka fajnie sprawdza się Marimer, oczyszcza nosek i nawilża śluzówkę co jest istotne np. przy włączonych kaloryferach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patka

O, szukam czegoś udrażniającego nosek, ale dla malutkiego, dwumiesięcznego dziecka. Myślisz, że mogę podać mu ten Marimer?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elfica
W dniu 26/1/2021 o 10:22 PM, Gość Patka napisał:

O, szukam czegoś udrażniającego nosek, ale dla malutkiego, dwumiesięcznego dziecka. Myślisz, że mogę podać mu ten Marimer?

Wiele osób polecam marimer 😉 Sama korzystałam tylko z soli fizjologicznej i do zakrapiania noska, i do inhalacji. Te dwa zabiegi pomagają mi w odetkaniu noska u mojego niemowlaka. Kupiłam po urodzeniu inhalator od haxe z pojemnikiem na akcesoria i jest bardzo wydajny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karina

Fajnie, że są takie preparaty nawet dla maluszków, też kupiłam Marmier i jestem zadowolona, kołnierz pediatryczny pilnuje aby nie włożyć aplikatora za daleko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ojka

Też mam tą wersję Marimer Baby z tym kołnierzem pediatrycznym i faktycznie daje radę, ładnie i szybko odtyka nosek i usuwa wydzielinę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...