Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość żoo z robo

Mery92
Niestety nie pomogę bo ja korzystam z luxmedu i wpisują mi w system i nic nie muszę mówić. A wynik mam na formularzu do grupy krwi gdzie jest po prostu wpisane, że przeciwciał nie stwierdzono.
Ceny też nie znam.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Mery
To badanie to właśnie ODCZYN COMBSA kosztuje nie więcej niż 40 zl.
Bada nie auto a alloprzeciwciala :)

Tak jak Ci kiedyś pisałam bardzo dobrze, że lekarz zlecił bo konflikt jest możliwy w rh+ chociaż zdarza się bardzo rzadko.

żoo ciesz się z tej nudy w związku z brakiem przeciwciał. Bo konflikt to poważny problem.
Ja nie wiedziałam dokładnie z czym to się wiąże dopóki mnie to nie dotknęło.
A teraz co dwa tyg mam serce w gardle czekając na wyniki usg i przypływy w mózgu dziecka.

Niestety wskaźniki rosną, a do konca jeszcze daleko... Jutro jadę sprawdzić jak sprawa wygląda.

Odnośnik do komentarza

Czarna
Ja wiem, że konflikt to poważna sprawa i widzę, że tym razem trochę rzeczy Ci wyszło.

Ja poprzednią ciążę też miałam nudną ale zupełnie tego nie doceniałam. Narzekałam strasznie i w sumie sama na własne życzenie sobie ten czas popsułam. Ale ciągle jęczałam, że coś mnie ogranicza. A w sumie wtedy do 8 miesiąca jeździłam na rowerze i chodziłam na basen.

Teraz nie mam na to czasu chociaż powinnam bo rwa mi mocno dokucza ale za to w głowie mam spokój :)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

żoo ja może nie narzekałam, ale wydawało mi się 'takie normalne i oczywiste', że ciąża przebiega prawidłowo i nie mam większych dolegliwości, jakby inne scenariusze nie miały prawa się zadziać.

Rwa to też jest dokuczliwa, więc zdecydowanie nie zazdroszczę.

A ja melduję, że u dzidziusia przepływy w normie. Póki co jest dzielny w walce z moimi przeciwciałami.
Ufff tak się bałam po ostatnich wzrostach wskaźników.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Czarna dobre wiadomości :)

Wróciły upały i moje nogi znowu ciężkie jak z betonu ;)
A ciąża to mi tak przeleciał, że aż mi trochę szkoda, że tak szybko, ale z drugiej strony czekam z utęsknieniem na październik :)
Co prawda szpital jeszcze niewybrany, ale jak zaczęłam czytać opinie to doszłam do wniosku, że to bezsensu, bo praktycznie każdy ma zarówno dobre jak i złe. Zdecyduję się na taki, który ma wyłącznie jednoosobowe sale do porodu i 1-2 osobowe poporodowe, żeby jakiś tam komfort był ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Cudza ciąża zawsze mija jakoś szybciej ;)

Wirgi
Ze szpitalami tak jest. Wszystkie mają sukcesy i porażki.
Ja oprócz pojedynczych sal porodowych jeszcze chciałam mieć możliwość skorzystania z wanny.
Mam straszne migreny i wanna zawsze mi je łagodziła i jakoś jak mam ją w pobliżu to się bezpieczniej czuję. I faktycznie w czasie porodu miałam migrenę, która była gorsza niż poród i 1,5h przesiedziałam w wannie. Tylko byłam podpięta do pompy z oksytocyną więc koszulę miałam przewieszoną przez pompę bo nie miałam jak jej całkiem zdjąć ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Coś nam forum umiera ;)

U mnie postęp wyprawkowy wreszcie znalazłam łóżeczko, które mi w 100 % odpowiada i liczę, że w tym tygodniu kurier przywiezie :) Materac już wybrany, ale to rzecz, którą chcę zobaczyć na żywo, więc muszę podjechać do sklepu stacjonarnego. Pod koniec tygodnia kupię komodę i zacznę zakupy. Jakoś tak stwierdziłam, że zrobię to teraz, żeby pod koniec ciąży mieć spokój, syndrom wicia gniazda czy jakoś tak to nazywają ;)))

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Hej.
Faktycznie cichutko tu ostatnio...
Ja już też zaczynam myśleć o wyprawce. Przejrzałam ostatnio ciuszki po synku, spisałam co mam i czego mi brakuje, a to już sporo ;-) na początku sierpnia planuję wszystko juz poprać i ułożyć w komodzie.
Wózek mam, łóżeczko też, więc pozostało mi kompletowac ubranka i kosmetyki.
A jak Wasze samopoczucie? Bo mąż mówi, że wolałby, żebym juz urodziła, może mniej nerwowa będę ;-) no cóż, wszystko zwalam na hormony.

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpddkvnmbq.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/tuwys90.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...