Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że coraz więcej nas tu :-)
Ja wczoraj byłam na pierwszej wizycie, trochę wcześnie, ale chciałam sprawdzić czy wszystko jest ok. I na szczęście lekarz potwierdził, że jest to wczesna ciąża wewnątrzmaciczna prawidlowa :-D 8 marca kolejna wizyta juz ze słuchaniem serduszka.
Dolegliwości na razie nie mam żadnych, tylko brzuch mi odstaje już :-/ ale przy drugiej ciąży podobno szybciej widać, tym bardziej, że jestem raczej szczupła.
Wcześniej któraś z dziewczyn pytała o to czym smarować brzuch - ja przy pierwszej ciąży używałam tylko i wyłącznie oliwki po kąpieli i nie mam w ogole rozstępów. Mam nadzieję, że i teraz tak będzie ;-)
Pozdrawiam Was październikowe mamusie :-D

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpddkvnmbq.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/tuwys90.png

Odnośnik do komentarza
Gość milenka21152

Hej dziewczyny. Dziś jestem strasznie rozdrażniona i nie wiem czy przez to , że mam ochotę na szarlotke a nie mogę upiec bo mam akurat brak jabłek w spiżarni;) czy przez to ze dzieci dziś jak na złe cały dzień bawią się w ,,IDOLA,, dla maluchów; ););) myślę że szarlotka by uspokoiła cześć moich nerwów; ) a jak u was kochane brzuchale? ;););) ( mam nadzieje ze nikt nie obrazi się za nazewnictwo? )

Odnośnik do komentarza

Witajcie
U mnie dzisiaj panika - pojawiło się plamienie - niczym nie przypomina krwi - kolor raczej jasno brązowy, ale odbiega od tego co zawsze. Na necie jedni piszą o tym, że to nic niepokojącego a inni , że tak może być przed poronieniem. Nic złego więcej się nie dzieje - więc czekam na rozwój sytuacji. Czy któraś z Was miała coś takiego???

Odnośnik do komentarza

Na Twoim miejscu pojechałabym sprawdzić na pogotowie czy wszystko ok. Ja w pierwszej ciąży w 6tyg dostałam krwawienia i od razu musiałam duphaston brać żeby uratować ciążę. Na szczęście udało się, dzięki temu, że nie zbagatelizowałam problemu. Teraz w drugiej ciąży lekarka od razu kazała mi jechać jakby coś się pojawiło, jakaś krew czy bóle silne. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

asia23w
Witajcie
U mnie dzisiaj panika - pojawiło się plamienie - niczym nie przypomina krwi - kolor raczej jasno brązowy, ale odbiega od tego co zawsze. Na necie jedni piszą o tym, że to nic niepokojącego a inni , że tak może być przed poronieniem. Nic złego więcej się nie dzieje - więc czekam na rozwój sytuacji. Czy któraś z Was miała coś takiego???
ja tez plamiłam na brązowo i tez czytałam ze jedni móiwa zre implantacja inni ze poronienie,u mnie niestety za dwa dni dostałłam krwotoku i poronirnir ehh gdybym wtedy pojechała....
Odnośnik do komentarza

Hej. Chcialam sie przywitac i ppzegnac. Jednak nie bede padziernikowa mamusia znowu. W piatek @ przylazla tak jak byla w planach. Plus taki ze od kilku msc mam regularny cykl wiec moze w nastepnym sie uda :)

Trzymajcie sie mocno i zdrowo. Nim sie obejrzycie a bedziecie mialy malenstwa w swoich ramionach. Czego wam zycze mocno. :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Mama z nadzieją

Witajcie mamy! Nim zawitam tu na dobre, chcialabym najpierw potwierdzic,ze jestem w ciazy. A na to niestety potrzeba jeszcze troche czasu. Wedlug moich wyliczeń to sam poczatek, moze 5 tydzien. Niepokoi mnie brak objawow bólowych towarzyszących zagnieżdżaniu sie zarodka. W poprzednich ciążach objaw ten byl bardzo wyraźny. Czy któraś Was, drogie dziewczęta tez tak ma? Ciaza jest, bo tak zeznaje test... pozdrawiam bardzo goraco i prosze o uspakajające odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...